• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowce na materace 155x195 cm

Dostępnych kilka modeli pokrowca na materac 155x195 cm. Jeden z dostępnych niepikowany, wszystkie pozostałe pikowane owatą. Jest to włókno klimatyzujące, dzięki czemu wnętrze materaca jest wentylowane. Sprawia to że nie rozwijają się w materacu bakterie.

Główną roląpokrowca na materac 155x195 cm jest ochrona przed zabrudzeniem i zaplamieniem powierzchni oraz wnikaniem zanieczyszczeń i kurzu do wnętrza materaca. Pokrowce na materac 150x195 cm oferowane w naszym sklepie uszyte są z wysokiej jakości materiałów. Do wyboru jest kilka modeli o odmiennych właściwościach. W sprzedaży między innymi pokrowiec Tencel z dodatkiem celulozy ( o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych, przyjemny w dotyku, absorbujący nadmiar wilgoci), pokrowiec Bamboo (absorbuje zapach potu, ma właściwości termoregulacyjne dzięki zawartości włókien bambusa), pokrowiec Aloe Vera ( zawiera ekstrakt z aloesu, delikatny dla skóry, polecany alergikom), pokrowiec Żakard (w grafitowym kolorze, odporny na zabrudzenia i zaciągnięcia, ma certyfikat trudnopalności, łatwy w utrzymaniu w czystości).

Fachowa pomoc w wyborze pokrowca na materac 155x195 cm

Duża różnorodność i odmienne cechy poszczególnych modeli, mogą sprawiać kłopoty przy wyborze odpowiedniego pokrowca na materac 160x195 cm. Na szczęście gwarantujemy fachowe doradztwo naszych konsultantów, którzy chętnie wyjaśnią właściwości poszczególnych pokrowców. Pokrowce na materac 155x195 cm szyte są na indywidualne zamówienie, dlatego dobierzesz rozmiar nawet do nietypowego materaca.

CYBER MONDAY - 10% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: cybermonday10. Na pozostałe rozmiary 6% - wpisz kod: cybermonday6