• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 150x220cm do łóżka

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania materacy 150x220 cm , z doskonałych materiałów i w przystępnych cenach. Nasze produkty są wygodne, komfortowe i zapewniają regeneracyjny sen. Na materacach naszej produkcji odprężysz się po ciężkim dniu.

Udostępniamy szeroki wybór materaców 150x220 cm dla dwóch osób. Prezentujemy materace, które sami wykonujemy z surowców najwyższej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować ich trwałość i wytrzymałość. Wszystkie materace 150x220 cm dostępne u nas gwarantują spokojny i komfortowy sen. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem i złożenia zamówienia na Sweetsen.pl.

Materac 150x220 cm spełniający wszystkie oczekiwania

U nas klient sam decyduje o tym, jak będzie wyglądał jego materac. Najważniejszy jest oczywiście wybór materiału. Zapewniamy wysokiej jakości materace piankowe, lateksowe, kokosowe, bonellowe, sprężynowe kieszeniowe i Multipocket. Najlepiej rodzaj materaca dopasować do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji, ponieważ każdy z materiałów zachowuje się nieco inaczej. Umożliwiamy też wybór optymalnej twardości materaca. Najlepiej parametr ten wybrać w oparciu o swoje gabaryty, a przede wszystkim masę ciała. Znajdą u nas Państwo materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najczęściej wybierane są materace 150x220 cm średnio twarde, W razie problemów z wyborem odpowiedniego stopnia twardości, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Doskonały wybór materacy 150x220 cm i nie tylko

Każdy materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta, aby otrzymywał on produkt nowy fabrycznie. Można u nas wybrać dowolny rozmiar materaca. W swoim asortymencie posiadamy na przykład materace 65x220 cm idealne do wąskich łóżek w pokojach dziecięcych, materace 120x220 cm do podwójnych łóżek dla najmłodszych oraz materace 220x220 cm do najszerszych łóżek. Warto wybrać jak największy materac, ponieważ tylko on jest w stanie zagwarantować właściwy komfort snu. Nasze produkty zawsze przewozimy w poziomie, ponieważ zależy nam na zachowaniu ich maksymalnej funkcjonalności. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku materacy sprężynowych. Wszystkie obejmuje dwuletnia gwarancja i można je zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy!

CYBER MONDAY - 10% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: cybermonday10. Na pozostałe rozmiary 6% - wpisz kod: cybermonday6