UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 150x220cm do łóżka

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania materacy 150x220 cm , z doskonałych materiałów i w przystępnych cenach. Nasze produkty są wygodne, komfortowe i zapewniają regeneracyjny sen. Na materacach naszej produkcji odprężysz się po ciężkim dniu.

Udostępniamy szeroki wybór materaców 150x220 cm dla dwóch osób. Prezentujemy materace, które sami wykonujemy z surowców najwyższej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować ich trwałość i wytrzymałość. Wszystkie materace 150x220 cm dostępne u nas gwarantują spokojny i komfortowy sen. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem i złożenia zamówienia na Sweetsen.pl.

Materac 150x220 cm spełniający wszystkie oczekiwania

U nas klient sam decyduje o tym, jak będzie wyglądał jego materac. Najważniejszy jest oczywiście wybór materiału. Zapewniamy wysokiej jakości materace piankowe, lateksowe, kokosowe, bonellowe, sprężynowe kieszeniowe i Multipocket. Najlepiej rodzaj materaca dopasować do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji, ponieważ każdy z materiałów zachowuje się nieco inaczej. Umożliwiamy też wybór optymalnej twardości materaca. Najlepiej parametr ten wybrać w oparciu o swoje gabaryty, a przede wszystkim masę ciała. Znajdą u nas Państwo materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najczęściej wybierane są materace 150x220 cm średnio twarde, W razie problemów z wyborem odpowiedniego stopnia twardości, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Doskonały wybór materacy 150x220 cm i nie tylko

Każdy materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta, aby otrzymywał on produkt nowy fabrycznie. Można u nas wybrać dowolny rozmiar materaca. W swoim asortymencie posiadamy na przykład materace 65x220 cm idealne do wąskich łóżek w pokojach dziecięcych, materace 120x220 cm do podwójnych łóżek dla najmłodszych oraz materace 220x220 cm do najszerszych łóżek. Warto wybrać jak największy materac, ponieważ tylko on jest w stanie zagwarantować właściwy komfort snu. Nasze produkty zawsze przewozimy w poziomie, ponieważ zależy nam na zachowaniu ich maksymalnej funkcjonalności. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku materacy sprężynowych. Wszystkie obejmuje dwuletnia gwarancja i można je zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy!