• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 150x210cm do łóżka

Znajdziesz u nas materac w czterech różnych twardościach. Rozmiar 150x210 cm dostępny w wersji dla osób lekkich i ciężkich. Używamy materiałów atestowanych, najwyższej jakości. Zapewniamy szybką wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Klienci poszukujący profesjonalnych materaców do tej pory mogli korzystać z oferty doświadczonych i znanych międzynarodowych producentów, jednak wyłącznie w wersji seryjnej – już gotowych propozycji i zawsze identycznie zaprojektowanych modeli. Dzisiaj na stronach producenta materaców 150x210 cm Sweetsen.pl możliwe jest szybkie i bardzo korzystne cenowo zaprojektowanie od podstaw całkowicie własnego, spersonalizowanego modelu materaca. Wszystkie nietypowe oczekiwania, zarówno co do wymiarów danego materaca 195x210 cm czy jego wysokości, jak i twardości lub wypełnienia naturalnymi surowcami – mogą zostać spełnione.

Dlaczego warto zaprojektować swój materac Multipocket?

Wystarczy, że klient w bardzo prostym narzędziu projektowym wskaże interesujące go metody produkcji jak materac Multipocket, wszystkie niezbędne wymiary i zastosowanie poszczególnych materiałów. Jeśli użytkownik ma problemy z określeniem, jakiej długości lub szerokości powinien być idealny materac pod danego człowieka, warto skorzystać z pomocy fachowych doradców Sweetsen.pl, którzy o dopasowaniu materaca pod klienta wiedzą praktycznie wszystko. Oczywiście wzrost czy masa ciała użytkownika materaca 160x210 cm ma decydujące znaczenie przy wybieraniu długości i szerokości materaca, jednak równie ważne są dotychczasowe preferencje snu i przyzwyczajenia samego klienta. Zwłaszcza jeśli mówimy o osobach dorosłych, ich przyzwyczajenia do określonego stopnia twardości są na tyle silne, że trudno jest je na siłę zmienić przy zakupie nowego materaca 180x210 cm.

Jak syntetyki zmieniają materace 150x210 cm?

Zastosowanie materiałów syntetycznych zamiast niektórych naturalnych wypełniaczy jak końskie włosie czy kokos, pozwala nie tylko na uzyskanie innych parametrów np. przewodnictwa ciepłego albo wentylacji. Zastosowanie syntetycznych zamienników dla materiałów naturalnych, które od dekad wykorzystywane były w produkcji materaców lateksowych, pozwala chociażby na uzyskanie znacznie niższej wagi lub gęstości materaca, przy zachowaniu takich samych lub uzyskaniu nawet wyższych parametrów elastyczności, trwałości lub wentylacji. Teoretycznie mniejszy i lżejszy w swojej konstrukcji model materaca może być znacznie bardziej trwały, odporny i funkcjonalny, niż modele duże i ciężkie, wykonane z wielu naturalnych warstw.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz