• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 150x190cm do łóżka

Znajdziesz u nas materace 150x190 cm w czterech stopniach twardości. Od miękkich, po bardzo twarde. To, jaki model materaca będzie najodpowiedniejszy, zależy od wielu czynników. Skorzystaj z pomocy i zadzwoń ☎ 531 521 231

Wybierając materac dwuosobowy, trzeba kierować się zdaniem obojga partnerów, aby służył im w takim samym stopniu dobrze. Wygoda to zawsze kwestia subiektywna, uzależniona od przyzwyczajeń, ale też budowy ciała. Dostępne u nas materace 150x190 cm można optymalizować i projektować w taki sposób, żeby były komfortowe i wygodne. Sami zajmujemy się produkcją, dlatego oferujemy tylko materace wykonane z surowców pierwszego gatunku. Udostępniamy bardzo nowoczesne materace sprężynowe, materace bonellowe, piankowe, termoelastyczne, lateksowe, kokosowe i profilowane. Na Sweetsen.pl dostępne są też materace w wersji dwustronnej – idealne dla par o różnej masie ciała. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszym asortymentem.

Dostępne opcje do sypialni dwuosobowych

Serdecznie zachęcamy do tego, aby wybrać jak największy rozmiar materaca, ponieważ dodatkowa przestrzeń to zawsze komfort. Można u nas znaleźć szeroką gamę materacy dla dwóch osób. Udostępniamy na przykład materace 160x190 cm do klasycznych łóżek, materace 175x190 cm do łóżek, które często powstają na wymiar oraz materace 190x190 cm - szczególnie polecane młodym rodzicom, którzy często zmuszeni są do spania z maluszkiem. Każdy materac wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego to klient decyduje o tym, jaka będzie jego szerokość oraz wysokość.

Jaki stopień twardości materaca 150x190 cm wybrać?

Twardość materaca ma duże znaczenie. Zapewnia wygodę, ale też podparcie dla poszczególnych partii kręgosłupa. U nas dostępne są materace w różnych stopniach twardości – od miękkich do bardzo twardych. Najlepiej skorzystać z naszych zaleceń odnośnie wyboru stopnia twardości w oparciu o wagę ciała użytkownika. Gotowe materace 150x190 cm transportujemy zawsze na płasko. Naszym zdaniem ich rolowanie może bardzo negatywnie wpłynąć na poszczególne elementy konstrukcyjne, a przede wszystkim na sprężyny. Materac przewożony jest zawsze na boku i odpowiednio zabezpieczony. Wszystkie produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. Można je także zwracać, jeśli nie spełniają Państwa wymagań. Zapraszamy do zakupów.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023