UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 150x180cm do łóżka

Polecamy wybór odpowiedniego materaca 150x180 cm spośród wielu dostępnych w naszym sklepie. Posiadamy modele w różnych wariantach twardości oraz w różnej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości materace 150x180 cm, które są wytrzymałe i trwałe. Prezentowane produkty wspaniale sprawdzają się nie tylko w domach, ale także hotelach i pensjonatach, gdzie narażone są na dość intensywne użytkowanie. Wybieramy wysokiej klasy surowce i sami produkujemy dostępne na Sweetsen.pl materace 150x180 cm po otrzymaniu zamówienia od klienta. W naszej ofercie znajdują się materace kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne i kokosowe. Każdy z nich zachowuje się inaczej w kontakcie z ciałem użytkownika i zapewnia innego rodzaju komfort. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami poszczególnych materiałów i dokonania najlepszego wyboru. W razie problemów z wyborem poszczególnych parametrów materaca 150x180 cm zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Dostępność wszystkich rozmiarów

Ponieważ każdy materac wykonywany jest na indywidualne zamówienie, można u nas wybierać spośród setek różnych rozmiarów. Udostępniamy na przykład materace 70x180 cm do wąskich łóżek, materace 105x180 cm - idealne do pokoi hotelowych oraz materace 160x180 cm niezwykle często wybierane przez naszych klientów. Po wyborze odpowiedniego materiału, z którego wykonamy materac i jego rozmiaru, wystarczy tylko wskazać nam jego wysokość i zastanowić się nad odpowiednim stopniem twardości. Jest to niezwykle ważny parametr, który dla wielu osób decyduje o wygodzie.

Jaką twardość materaca 150x180 cm wybrać?

U nas można wybierać spośród czterostopniowej skali twardości. Posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Najlepiej kierować się nie tylko naszymi wskazaniami co do masy ciała, ale zastanowić się również nad pojęciem wygody. Każdy z nas nieco inaczej wyobraża sobie perfekcyjne warunki do snu. Jeżeli materac 150x180 cm wybrany przez Państwa nie spełni wszystkich oczekiwań, można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni i zdecydować się na inny model. Życzymy udanych zakupów na Sweetsen.pl!