• Parametry
  • Materac do spania 150x180 cm do łóżka

Polecamy wybór odpowiedniego materaca 150x180 cm spośród wielu dostępnych w naszym sklepie. Posiadamy modele w różnych wariantach twardości oraz w różnej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Jaki materac 150x180 cm wybrać?

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości materace 150x180 cm, które są wytrzymałe i trwałe. Prezentowane produkty wspaniale sprawdzają się nie tylko w domach, ale także hotelach i pensjonatach, gdzie narażone są na dość intensywne użytkowanie. Wybieramy wysokiej klasy surowce i sami produkujemy dostępne na Sweetsen.pl materace 150x180 cm po otrzymaniu zamówienia od klienta. W naszej ofercie znajdują się materace kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne i kokosowe. Każdy z nich zachowuje się inaczej w kontakcie z ciałem użytkownika i zapewnia innego rodzaju komfort. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami poszczególnych materiałów i dokonania najlepszego wyboru. W razie problemów z wyborem poszczególnych parametrów materaca 150x180 cm zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Dostępność materacy 150x180 cm

Ponieważ każdy materac wykonywany jest na indywidualne zamówienie, można u nas wybierać spośród setek różnych rozmiarów. Udostępniamy na przykład materace 70x180 cm do wąskich łóżek, materace 105x180 cm - idealne do pokoi hotelowych oraz materace 160x180 cm niezwykle często wybierane przez naszych klientów. Po wyborze odpowiedniego materiału, z którego wykonamy materac i jego rozmiaru, wystarczy tylko wskazać nam jego wysokość i zastanowić się nad odpowiednim stopniem twardości. Jest to niezwykle ważny parametr, który dla wielu osób decyduje o wygodzie.

Jaką twardość materaca 150x180 cm wybrać?

U nas można wybierać spośród czterostopniowej skali twardości. Posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Najlepiej kierować się nie tylko naszymi wskazaniami co do masy ciała, ale zastanowić się również nad pojęciem wygody. Każdy z nas nieco inaczej wyobraża sobie perfekcyjne warunki do snu. Jeżeli materac 150x180 cm wybrany przez Państwa nie spełni wszystkich oczekiwań, można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni i zdecydować się na inny model. Życzymy udanych zakupów na Sweetsen.pl!

Zamów komfortowy materac 150x180 cm!
Wyśpij się na wygodnym materacu i już nigdy nie budź się w nocy

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz