UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 150x180cm do łóżka

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości materace 150x180 cm, które są wytrzymałe i trwałe. Prezentowane produkty wspaniale sprawdzają się nie tylko w domach, ale także hotelach i pensjonatach, gdzie narażone są na dość intensywne użytkowanie. Wybieramy wysokiej klasy surowce i sami produkujemy dostępne na Sweetsen.pl materace 150x180 cm po otrzymaniu zamówienia od klienta. W naszej ofercie znajdują się materace kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne i kokosowe. Każdy z nich zachowuje się inaczej w kontakcie z ciałem użytkownika i zapewnia innego rodzaju komfort. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami poszczególnych materiałów i dokonania najlepszego wyboru. W razie problemów z wyborem poszczególnych parametrów materaca 150x180 cm zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Dostępność wszystkich rozmiarów

Ponieważ każdy materac wykonywany jest na indywidualne zamówienie, można u nas wybierać spośród setek różnych rozmiarów. Udostępniamy na przykład materace 70x180 cm do wąskich łóżek, materace 105x180 cm - idealne do pokoi hotelowych oraz materace 160x180 cm niezwykle często wybierane przez naszych klientów. Po wyborze odpowiedniego materiału, z którego wykonamy materac i jego rozmiaru, wystarczy tylko wskazać nam jego wysokość i zastanowić się nad odpowiednim stopniem twardości. Jest to niezwykle ważny parametr, który dla wielu osób decyduje o wygodzie.

Jaką twardość materaca 150x180 cm wybrać?

U nas można wybierać spośród czterostopniowej skali twardości. Posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Najlepiej kierować się nie tylko naszymi wskazaniami co do masy ciała, ale zastanowić się również nad pojęciem wygody. Każdy z nas nieco inaczej wyobraża sobie perfekcyjne warunki do snu. Jeżeli materac 150x180 cm wybrany przez Państwa nie spełni wszystkich oczekiwań, można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni i zdecydować się na inny model. Życzymy udanych zakupów na Sweetsen.pl!

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni