• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 150x170 cm do łóżka

Wiemy, jak ważny jest sen dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów materacy 150x170 cm. Dobierz odpowiedni według wagi i preferencji. Dzięki szeroko rozwiniętej ofercie, każdy znajdzie odpowiedni produkt.

Prezentujemy dla Państwa szeroki wybór nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych materaców. Wiele mówi się o tym, że problemy z kręgosłupem mogą wynikać właśnie z niewłaściwie dobranego materaca, na którym śpimy. Warto pamiętać o tym, że na sen poświęcamy często sporą część doby, a jest on niezbędny do naszego prawidłowego funkcjonowania. Oferujemy materace 150x170 cm zbudowane z surowców pierwszego gatunku – wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Można tu znaleźć materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, tradycyjne materace bonellowe, wykonane z pianek i lateksu, jak również materace kokosowe. Parom polecamy nasze materace dwustronne, które mają dwa różne stopnie twardości.

Materac 150x170 cm o odpowiednich parametrach

Bardzo ważne jest, aby materac dopasować do siebie, a nie odwrotnie. Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia i preferencje. Różnimy się też pod względem budowy ciała. Jednym użytkownikom odpowiadają nasze materace miękkie, a inni poszukują tych bardzo twardych. Zachęcamy do tego, aby stopień twardości dopasować do wagi ciała, ponieważ wtedy jest on najbardziej funkcjonalny i zapewnia kręgosłupowi odpowiednie podparcie. Ciekawym rozwiązaniem są materace z pianki termoelastycznej. Ugina się ona bowiem pod wpływem ciężaru ciała, a następnie mięknie pod wpływem ciepła w newralgicznych punktach, takich jak biodra, czy ramiona.

Materace do różnych pomieszczeń i łóżek

U nas każdy dopasuje optymalny materac dla siebie. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, umożliwiamy wybór rozmiaru. Zapewniamy na przykład materace 65x170 cm - dość wąskie, ale komfortowe, materace 100x170 cm wybierane chętnie przez klientów oraz najwygodniejsze materace 170x170 cm. Jeżeli istnieje taka możliwość, zachęcamy do tego, aby wybrać materac szeroki, ponieważ dodatkowa przestrzeń to zawsze możliwość łatwiejszej zmiany pozycji. Każdy materac wykonujemy na indywidualne zamówienie. Gotowy materac wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Zawsze transportujemy je na płasko, ponieważ naszym zdaniem jest to najlepsza pozycja, która nie zaszkodzi konstrukcji materaca.