• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 150x160 cm do łóżka

Poszukujesz materaca dobrej jakości? Mamy dla Ciebie szereg propozycji w rozmiarze 150x160 cm. Do wyboru materace różnej konstrukcji, różne pokrowce. Dostawy realizowane są bez zginania czy rolowania materacy, świadczy to o materiałach wysokiej jakości.

Nietypowy wymiar łóżka to często efekt mniejszej przestrzeni do zagospodarowania i szczególnie w przypadku pokoi dziecięcych, gdzie na kilku metrach pomieścić musi się rodzeństwo, zmusza rodziców do stosowania bardzo różnych rozwiązań. Możliwość samodzielnego zaprojektowania lub zamówienia już gotowego materaca 150x160 cm lub o innych nietypowych wymiarach jak 135x150 cm – daje szanse wybrnięcia z największego aranżacyjnego koszmaru, nie tracąc jednocześnie funkcjonalności. Warto pamiętać, że przy odpowiednim projekcie stelaż łóżka może być również wyposażony w skrzynię, a wtedy materac 160x160 cm pozwala nie tylko na komfortowy wypoczynek, ale również skrywa większą przestrzeń do przechowania.

Łóżko i materac 150x160 cm jako miejsce do przechowywania

W sypialni czy pokoju gościnnym łóżka podobnie jak w salonach kanapy – mogą pełnić bardzo ważne dodatkowe funkcje jako niewidoczny na pierwszy rzut oka magazyn lub składzik. A ponieważ każdy centymetr kwadratowy przestrzeni może być na wagę złota – zwłaszcza w przypadku pokoju dla rodzeństwa, każda możliwość zaprojektowania niewymiarowego materaca 125x160 cm otwiera kolejne szanse i perspektywy na wyciśnięcie z ciasnego pomieszczenie jeszcze więcej dodatkowych funkcji. W takim wypadku warto jednak szczególnie zadbać chociażby o to, aby zamawiany model materaca lateksowego czy bonellowego był odpowiednio wentylowany. Tylko w ten sposób rzeczy przechowywane w skrzyni łóżka zachowają świeżość i czystość na dłużej.

Wentylacja i termoelastyczność materaców 150x160 cm

Dla początkującego klienta patrzącego na proponowane modele materaców i porównującego ich parametry, pierwszym wyróżniającym się wskaźnikiem jest twardość, grubość czy długość i szerokość materaca. Dopiero w kolejnych krokach zwraca się uwagę na takie elementy jak termoelastyczność czy wentylacja materaca 130x160 cm. Są to wskaźniki, które udaje się nam podnieść dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym i odpowiedniemu ułożeniu poszczególnych warstw syntetyków wewnątrz danego modelu. Wpływają one bezpośrednio na komfort wypoczynku nocnego i dziennego, ale wydłużają również żywotność i trwałość produktu, co pozwala nam bez cienia wątpliwości oferować Państwu dwa lata gwarancji na każdy zakupiony przez stronę Sweetsen.pl model.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

5% rabatu na wszystkie rozmiary materacy - tylko do 26.03.2023