UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 150x150 cm do łóżka

Znajdziesz u nas materac 150x150 cm dla każdego. Nie znasz się na materacach? Nie szkodzi, skorzystaj z naszej porady. Doradzimy twardość i konstrukcję - mamy materace piankowe i sprężynowe. Pokrowiec do wyboru według gustu i potrzeb. Zapraszamy.

Właściwie dopasowany materac 150x150 cm jest w stanie zapewnić zdrowy i komfortowy sen. Jego rola jest przede wszystkim właściwe podparcie dla kręgosłupa, który powinien odpoczywać, a mięśnie powinny się rozluźniać. Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroki wybór materaców 150x150 cm wykonanych z najwyższej jakości surowców. Można tu znaleźć nowoczesne materace sprężynowe, bonellowe, piankowe, termoelastyczne, lateksowe, koksowe i profilowane. Udostępniamy także materace dwustronne, które są idealnym rozwiązaniem dla par śpiących razem. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia zamówienia już dziś.

Dostępność różnych rozmiarów materacy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mieszkania w blokach wymagają czasami wyboru mebli o niestandardowych rozmiarach. Dlatego u nas klient sam decyduje o rozmiarze swojego materaca. Sami produkujemy dostępny w sklepie towar, dlatego bez trudu wykonamy każdy materac. Oferujemy na przykład:

Każdy materac wykonujemy po otrzymaniu od Państwa zamówienia i wysyłamy produkt, który jest fabrycznie nowy. Materac gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Nigdy nie transportujemy naszych produktów w formie zrolowanej, ponieważ naszym zdaniem szkodzi to ich funkcjonalności i może mieć negatywny wpływ na poszczególne elementy.

Odpowiednio zaprojektowany materac 150x150 cm

Naszym zdaniem warto poświęcić nieco czasu i samodzielnie wybrać poszczególne parametry wybranego materaca. Kiedy wiadomo już, z jakiego materiału ma zostać wykonany i jaki będzie jego rozmiar, wówczas kolejnym krokiem jest wybór właściwego stopnia twardości. My zapewniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej kierować się naszymi kryteriami wagowymi, aby materac 150x150 cm był idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie produkty posiadają naszą dwuletnią gwarancję i można je zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy.