UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 150x150 cm do łóżka

Znajdziesz u nas materac 150x150 cm dla każdego. Nie znasz się na materacach? Nie szkodzi, skorzystaj z naszej porady. Doradzimy twardość i konstrukcję - mamy materace piankowe i sprężynowe. Pokrowiec do wyboru według gustu i potrzeb. Zapraszamy.

Właściwie dopasowany materac 150x150 cm jest w stanie zapewnić zdrowy i komfortowy sen. Jego rola jest przede wszystkim właściwe podparcie dla kręgosłupa, który powinien odpoczywać, a mięśnie powinny się rozluźniać. Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroki wybór materaców 150x150 cm wykonanych z najwyższej jakości surowców. Można tu znaleźć nowoczesne materace sprężynowe, bonellowe, piankowe, termoelastyczne, lateksowe, koksowe i profilowane. Udostępniamy także materace dwustronne, które są idealnym rozwiązaniem dla par śpiących razem. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia zamówienia już dziś.

Dostępność różnych rozmiarów materacy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mieszkania w blokach wymagają czasami wyboru mebli o niestandardowych rozmiarach. Dlatego u nas klient sam decyduje o rozmiarze swojego materaca. Sami produkujemy dostępny w sklepie towar, dlatego bez trudu wykonamy każdy materac. Oferujemy na przykład:

Każdy materac wykonujemy po otrzymaniu od Państwa zamówienia i wysyłamy produkt, który jest fabrycznie nowy. Materac gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Nigdy nie transportujemy naszych produktów w formie zrolowanej, ponieważ naszym zdaniem szkodzi to ich funkcjonalności i może mieć negatywny wpływ na poszczególne elementy.

Odpowiednio zaprojektowany materac 150x150 cm

Naszym zdaniem warto poświęcić nieco czasu i samodzielnie wybrać poszczególne parametry wybranego materaca. Kiedy wiadomo już, z jakiego materiału ma zostać wykonany i jaki będzie jego rozmiar, wówczas kolejnym krokiem jest wybór właściwego stopnia twardości. My zapewniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej kierować się naszymi kryteriami wagowymi, aby materac 150x150 cm był idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie produkty posiadają naszą dwuletnią gwarancję i można je zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy.