UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 140x210cm do łóżka

Zapraszamy do skorzystania z szybkiej wysyłki i bezpiecznej dostawy materaca w formie bez zginania czy rolowania. W ofercie materace 140x210 cm zróżnicowane pod względem konstrukcji i użytych materiałów. Pokrowce oferujemy niepikowane bądź pikowane.

Jeżeli poszukują Państwo wygodnego materaca, który zapewni zawsze komfortowy i bezpieczny sen, z pewnością znajdą go Państwo właśnie na Sweetsen.pl! Prezentujemy wysokiej jakości materace 140x210 cm wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Każdy z nich zapewnia właściwe podparcie kręgosłupowi i nie wywołuje żadnych ucisków. Warto wymienić swój stary materac 140x210 cm na jeden z naszych i cieszyć się najlepszym snem. W naszym sklepie klient sam projektuje swój materac, wybierając jego poszczególne parametry i dostosowując go do ciała i swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów!

Materac do każdego pomieszczenia

Sami produkujemy wszystkie materace z asortymentu sklepu, dlatego można tu dopasować optymalne rozwiązanie dla każdego Oferujemy na przykład materace 70x210 cm do wąskich łóżek jednoosobowych, materace 95x210 cm zapewniające większy komfort i bardzo wygodne materace 200x210 cm, które sprawdzają się w sypialniach małżeńskich. Poza rozmiarem, można też dopasować u nas wysokość materaca i stopień jego twardości. Zapewniamy produkty miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde.

Materace 140x210 cm z nowoczesnych surowców

Każdy z prezentowanych modeli ma nieco inne funkcjonalności. Można tu znaleźć nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multopocket, materace lateksowe, kokosowe, z pianek, czy bonellowe. W ofercie Sweetsen.pl znalazły się również materace dwustronne. Najlepiej kierować się opisami dostępnymi na stronach naszego sklepu i dopasować materac, który będzie wygodny i funkcjonalny, ale też zdrowy. Osobom cierpiącym na problemy z kręgosłupem polecamy na przykład materace z pianki termoelastycznej, która sama dopasowuje się do ciała pod wpływem wydzielanej przez nie temperatury. Taki materac bardzo równomiernie rozkłada ciężar ciała i polecany jest też osobom chorującym na choroby układu krążenia. Każdy produkt wysyłamy do klienta fabrycznie nowy, wykonany w oparciu o jego parametryzację. Materace objęte są dwuletnią gwarancją i można je zwrócić ciągu trzydziestu dni.