• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 140x210cm do łóżka

Zapraszamy do skorzystania z szybkiej wysyłki i bezpiecznej dostawy materaca w formie bez zginania czy rolowania. W ofercie materace 140x210 cm zróżnicowane pod względem konstrukcji i użytych materiałów. Pokrowce oferujemy niepikowane bądź pikowane.

Jeżeli poszukują Państwo wygodnego materaca, który zapewni zawsze komfortowy i bezpieczny sen, z pewnością znajdą go Państwo właśnie na Sweetsen.pl! Prezentujemy wysokiej jakości materace 140x210 cm wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Każdy z nich zapewnia właściwe podparcie kręgosłupowi i nie wywołuje żadnych ucisków. Warto wymienić swój stary materac 140x210 cm na jeden z naszych i cieszyć się najlepszym snem. W naszym sklepie klient sam projektuje swój materac, wybierając jego poszczególne parametry i dostosowując go do ciała i swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów!

Materac do każdego pomieszczenia

Sami produkujemy wszystkie materace z asortymentu sklepu, dlatego można tu dopasować optymalne rozwiązanie dla każdego Oferujemy na przykład materace 70x210 cm do wąskich łóżek jednoosobowych, materace 95x210 cm zapewniające większy komfort i bardzo wygodne materace 200x210 cm, które sprawdzają się w sypialniach małżeńskich. Poza rozmiarem, można też dopasować u nas wysokość materaca i stopień jego twardości. Zapewniamy produkty miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde.

Materace 140x210 cm z nowoczesnych surowców

Każdy z prezentowanych modeli ma nieco inne funkcjonalności. Można tu znaleźć nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multopocket, materace lateksowe, kokosowe, z pianek, czy bonellowe. W ofercie Sweetsen.pl znalazły się również materace dwustronne. Najlepiej kierować się opisami dostępnymi na stronach naszego sklepu i dopasować materac, który będzie wygodny i funkcjonalny, ale też zdrowy. Osobom cierpiącym na problemy z kręgosłupem polecamy na przykład materace z pianki termoelastycznej, która sama dopasowuje się do ciała pod wpływem wydzielanej przez nie temperatury. Taki materac bardzo równomiernie rozkłada ciężar ciała i polecany jest też osobom chorującym na choroby układu krążenia. Każdy produkt wysyłamy do klienta fabrycznie nowy, wykonany w oparciu o jego parametryzację. Materace objęte są dwuletnią gwarancją i można je zwrócić ciągu trzydziestu dni.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023