UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 140x210cm do łóżka

Jeżeli poszukują Państwo wygodnego materaca, który zapewni zawsze komfortowy i bezpieczny sen, z pewnością znajdą go Państwo właśnie na Sweetsen.pl! Prezentujemy wysokiej jakości materace 140x210 cm wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Każdy z nich zapewnia właściwe podparcie kręgosłupowi i nie wywołuje żadnych ucisków. Warto wymienić swój stary materac 140x210 cm na jeden z naszych i cieszyć się najlepszym snem. W naszym sklepie klient sam projektuje swój materac, wybierając jego poszczególne parametry i dostosowując go do ciała i swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów!

Materac do każdego pomieszczenia

Sami produkujemy wszystkie materace z asortymentu sklepu, dlatego można tu dopasować optymalne rozwiązanie dla każdego Oferujemy na przykład materace 70x210 cm do wąskich łóżek jednoosobowych, materace 95x210 cm zapewniające większy komfort i bardzo wygodne materace 200x210 cm, które sprawdzają się w sypialniach małżeńskich. Poza rozmiarem, można też dopasować u nas wysokość materaca i stopień jego twardości. Zapewniamy produkty miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde.

Materace 140x210 cm z nowoczesnych surowców

Każdy z prezentowanych modeli ma nieco inne funkcjonalności. Można tu znaleźć nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multopocket, materace lateksowe, kokosowe, z pianek, czy bonellowe. W ofercie Sweetsen.pl znalazły się również materace dwustronne. Najlepiej kierować się opisami dostępnymi na stronach naszego sklepu i dopasować materac, który będzie wygodny i funkcjonalny, ale też zdrowy. Osobom cierpiącym na problemy z kręgosłupem polecamy na przykład materace z pianki termoelastycznej, która sama dopasowuje się do ciała pod wpływem wydzielanej przez nie temperatury. Taki materac bardzo równomiernie rozkłada ciężar ciała i polecany jest też osobom chorującym na choroby układu krążenia. Każdy produkt wysyłamy do klienta fabrycznie nowy, wykonany w oparciu o jego parametryzację. Materace objęte są dwuletnią gwarancją i można je zwrócić ciągu trzydziestu dni.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni