• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 140x200cm do łóżka

Najistotniejszym elementem każdej sypialni i każdego łóżka, jest właściwie dobrany, wygodny materac 140x200 cm. Jego zakup powinien być przemyślany i rozważony pod wieloma względami. W razie potrzeby służymy swoim doświadczeniem i poradą.

Niewymiarowe materace jeszcze do niedawna były bardzo kosztowne, ale dzisiaj, dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, możemy przygotować dla naszych klientów każdy, nawet najbardziej nietypowy wymiar materaca na zamówienie w ciągu 3 dni roboczych. To oznacza, że każde mieszkanie i pomieszczenie poddawane remontowi czy urządzane po raz pierwszy, może otrzymać idealnie dopasowany do niego materac 140x200 cm lub nawet 145x200 cm. Możliwość produkowania nowoczesnych materaców Multipocket o wymiarach kończących się na 5 centymetrów sprawia, że każdy rodzaj stelaża może zostać dzisiaj z powodzeniem zagospodarowany.

Materac 140x200 cm do użytku za dnia

W niektórych aranżacjach wnętrz materace 155x200 cm mogą być również wykorzystywane poza swoim naturalnym środowiskiem jakim jest stelaż łóżka sypialnianego i mogą być chociażby użytkowane bezpośrednio na podłodze, jako element maty do chodzenia, leżenia, ćwiczeń, jogi itp. Bez względu na swoje przeznaczenie – wyprodukowane z jakościowych materiałów materace mogą być bardzo trwałe, a to kluczowe w przypadku takich materaców, które niekoniecznie wykorzystywane są tylko do snu, ale również dość aktywnie w ciągu dnia. Nie trzeba wcale sięgać po materace twarde lub bardzo twarde, aby podnieść ich odporność na uszkodzenia mechaniczne czy odkształcenia.

Jak syntetyki wpływają na trwałość materaców 140x200 cm?

Dzięki unikalnym połączeniom materiałów naturalnych jak kokos czy końskie włosie z syntetykami nowej generacji jak pianka termoelastyczna HR czy lateks i silikon – daje szanse na stworzenie wyjątkowo trwałych i odpornych na lata materaców 150x200 cm. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zakupu kilku sztuk jednocześnie i ich ułożeniu ze sobą jeden przy drugim – wszystkie modele powinny zachowywać się wtedy identycznie jeśli chodzi o zachowanie swoich wymiarów, naturalnej kolorystyki czy parametrów funkcjonalnych jak twardość i elastyczność. Na Sweetsen.pl jesteśmy w stanie w ciągu 3 dni roboczych wysłać do klienta każdy, dowolnie zaprojektowany i indywidualnie zmodyfikowany materac 160x200 cm. Na wszystkie produkty oferujemy dwuletnią gwarancję, a zamawiający ma prawo zwrócić zakupiony model w ciągu 30 dni.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023