UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 140x190cm do łóżka

Zdrowie i wygoda podczas snu to kwestia dobrze dobranego materaca. Odpowiedni model materaca 140x190 cm poprawi komfort snu, a jednocześnie umożliwi nam zapomnieć o bezsennych nocach. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Nasz sklep oferuje bogaty asortyment materaców dwuosobowych. Prezentujemy wysokiej jakości materace 140x190 cm – idealne do niewielkich łóżek małżeńskich. Rozmiar ten sprawdza się w warunkach domowych, ale też w hotelach i pensjonatach. Można u nas znaleźć bardzo nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, materace lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe, bonellowe, profilowane i dwustronne. Każdy z dostępnych materiałów nieco inaczej współpracuje z ludzkim ciałem i zapewnia mu inne podparcie. Każdy klient ma więc możliwość dopasowania materaca 140x190 cm do swoich indywidualnych preferencji. Zapraszamy serdecznie do zakupów na Sweetsen.pl!

Materace dwuosobowe we wszystkich rozmiarach

Zachęcamy do tego, aby materac idealnie dopasować do warunków sypialni. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materaców, można u nas wybrać produkt w dowolnym rozmiarze. Oferujemy na przykład:

Jeśli to możliwe, warto wybrać jak najszerszy materac, ponieważ zapewnia on komfort obojgu partnerom i dobrą jakość snu, Każdy z naszych materaców wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta.

Odpowiednie parametry materaca 140x190 cm

Pary śpiące razem powinny przyłożyć szczególną uwagę do wyboru poszczególnych parametrów materaca, aby był wygodny dla każdego z partnerów. Bardzo ważna jest twardość materaca, ponieważ to ona świadczy o podparciu dla kręgosłupa. Zalecamy, aby stopień twardości dostosować do masy ciała. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i materace bardzo twarde. Ciekawym rozwiązaniem są też dostępne u nas materace dwustronne. Poza twardością trzeba dopasować odpowiedni materiał wypełnienia oraz wysokość materaca. Gotowy produkt transportowany jest przez nas zawsze na płasko. Jest to istotne, ponieważ rolowanie może mieć negatywny wpływ na poszczególne elementy materaca i jego dalszą funkcjonalność. Wszystkie produkty posiadają dwuletnią gwarancję. Jeżeli materac nie spełnia oczekiwań klienta, można go do nas swobodnie zwrócić w ciągu trzydziestu dni.