• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 140x180cm do łóżka

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór materacy 140x180 cm o różnych stopniach twardości, różnej konstrukcji. Produkujemy je w max 3 dni robocze i transportujemy na płasko, bez zginania czy rolowania, zapewniając najwyższą jakość.

Niewielka sypialnia zmusza często do zakupu wąskiego łóżka. U nas można znaleźć wysokiej jakości materace 140x180 cm, które mieszczą się nawet w małych pomieszczeniach, a jednocześnie zapewniają odpowiednią wygodę i komfort parze śpiącej wspólnie. Szczególnie polecamy nasze materace sprężynowe Multipocket, ponieważ ich unikalna struktura sprawia, że nawet tak małym materacu nie są odczuwalne ruchy osoby śpiącej obok. Całkowicie niwelują przykry efekt falowania materaca. Oferujemy także materace bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, profilowane i nawierzchniowe. Jesteśmy pewni, że można u nas dopasować idealny materac 140x180 cm lub w innym rozmiarze.

Najlepsza oferta materaców dwuosobowych

Znajdziecie u nas Państwo materace w wielu różnych rozmiarach. Ponieważ sami zajmujemy się ich produkcją, jesteśmy w stanie wykonać materac o każdych wymiarach. Prezentujemy na przykład:

Poza rozmiarem materaca konieczny jest również wybór jego wysokości oraz stopnia twardości. Najlepiej twardość materaca dopasować do masy swojego ciała.

Idealnie dopasowany materac 140x180 cm

Osobom szczupłym i niewielkiej budowy polecamy raczej nasze materace miękkie i średnio twarde. Takie będą też odpowiednim wyborem w przypadku dzieci. Klientom o nieco masywniejszej sylwetce gorąco polecamy materace twarde i bardzo twarde. W razie problemów z wyborem odpowiedniego parametru zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością pomożemy. Gotowy materac 140x180 cm zawsze wysyłamy do Państwa na płasko, w pozycji na boku. Jest to istotne, ponieważ rolowanie może szkodzić poszczególnym elementom materacy, w szczególności tych sprężynowych. Każdy nasz produkt objęty jest dwuletnią gwarancją i można go zwrócić do nas w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy gorąco do złożenia zamówienia.