• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 140x170 cm do łóżka

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy 140x170 cm. Szeroki wybór materacy umożliwi dopasować nie tyko rozmiar, lecz także stopień twardości do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie cztery stopnie twardości. Od miękkich, po bardzo twarde.

Hotele i pensjonaty często poszukują materaców w niestandardowych rozmiarach, które będą jednocześnie wygodne, jak i bardzo trwałe. U nas oferujemy praktyczne materace 140x170 cm, które idealnie nadają się do takich miejsc. Gwarantujemy ich długą żywotność i solidne wykonanie. Sami produkujemy dostępne u nas materace, stosując przy tym surowce pierwszego gatunku. Produkujemy materace we wszystkich rozmiarach i w różnych stopniach twardości. Każdy materac 140x170 cm wykonywany jest dopiero po otrzymaniu zamówienia, a więc otrzymują Państwo produkt nowy fabrycznie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Sweetsen.pl i złożenia u nas zamówienia.

Praktyczne materace 140x170 cm do hoteli

Zapewniamy szeroki wybór różnych materacy. Można tu znaleźć doskonałej jakości materace sprężynowe, ale również materace bonellowe, które świetnie sprawdzają się w takich miejscach, materace termoelastyczne, piankowe, lateksowe, czy kokosowe. Udostępniamy również materace nawierzchniowe. Zachęcamy do wyboru odpowiedniego stopnia twardości materaca. Prezentujemy produkty miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Każdy gotowy materac 140x170 cm transportujemy do naszych klientów na płasko, w pozycji stojącej. Naszym zdaniem rolowanie stosowane przez inne firmy może negatywnie wpływać na elementy konstrukcyjne materaca, a przede wszystkim sprężyny.

Szeroka gama dostępnych rozmiarów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy hotel i pensjonat potrzebuje materaców w różnych rozmiarach. Dlatego udostępniamy wiele różnych modeli, na przykład:

Istnieje także możliwość wyboru wysokości materaca. Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją. Materac, z którego nie będziecie Państwo zadowoleni można do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w wyborze materaca zachęcamy gorąco do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością udzielą rady i pomocy.