UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 140x150 cm do łóżka

U nas znajdziesz model materaca odpowiedni dla Twoich potrzeb. Materac w rozmiarze 140x150 cm zostanie dostarczony bez zginania czy rolowania, możesz mieć pewność, że konstrukcja materaca będzie nienaruszona, co przełoży się na trwałość produktu.

Zdrowy i komfortowy sen jest nam niezbędny do właściwego funkcjonowania. Również dzieci potrzebują odpowiednich warunków, aby móc się zregenerować. Takie warunki jest im w stanie zapewnić oferowany u nas materac 140x150 cm, który spełni ich wszystkie wymagania. U nas klient samodzielnie dopasowuje poszczególne parametry wybranego przez siebie produktu, aby otrzymać materac 140x150 cm skrojony na miarę. Oferujemy materace wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Sami zajmujemy się całą produkcją, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz trwałość wszystkich dostępnych tu materaców. Zapraszamy do zrobienia zakupów na Sweetsen.pl.

Jakie parametry materaca 140x150 cm można u nas spersonalizować?

W naszym asortymencie znajdują się różne materace – sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, kokosowe, piankowe, termoelastyczne, profilowane i dwustronne. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru stopnia twardości materaca. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Zalecamy, aby twardość materaca dopasować przede wszystkim do masy ciała oraz wzrostu. W przypadku materaców dla par idealnie sprawdzają się te dwustronne. Po otrzymaniu nowego zamówienia, realizujemy je zawsze w ciągu dwóch dni roboczych. Każdy materac obejmujemy dwuletnią gwarancją. Produkt transportowany jest na płasko, ponieważ naszym zdaniem rolowanie szkodzi materacom i ich funkcjonalności.

Szeroka dostępność rozmiarów

Ponieważ sami realizujemy produkcję materaców, istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru. Prezentujemy na przykład materace 65x150 cm wybierane do łóżek dla najmłodszych, materace 80x150 cm dla nieco starszych dzieci oraz bardzo wygodne i komfortowe materace 130x150 cm. Naszym zdaniem warto zdecydować się na materac w jak największym możliwym rozmiarze, ponieważ dodatkowa przestrzeń zawsze gwarantuje komfort. Wygodny materac to zaś możliwość zdrowego i efektywnego wypoczynku. Zapraszamy.