UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 140x140 cm do łóżka

Wysoka jakość materacy 140x140 cm, szybka realizacja zamówienia, wysyłka na płasko. Dbamy o każdy szczegół. Klienci dokonując u nas zakupu, mogą być pewni, że odczują pełny komfort i wygodę. Zapraszamy do zakupu.

Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroką gamę materaców dziecięcych. Dostępne są u nas wysokiej jakości materace 140x140 cm, które wybierane są nie tylko do mieszkań, ale też do hoteli, czy żłobków. Rozmiar materaca zapewnia komfort i wygodę podczas wypoczynku. Sami produkujemy dostępne w sklepie materace, wykorzystując przy tym tylko surowce pierwszego gatunku. Zapewniamy materace sprężynowe Multipocket, materace kieszeniowe, bonellowe, kokosowe, piankowe, lateksowe, czy termoelastyczne. Każdy model ma nieco inne właściwości i w inny sposób reaguje na kontakt z ciałem dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Jak dopasować materac 140x140 cm do potrzeb dziecka?

Warto pamiętać o tym, że każdy z nas nieco inaczej postrzega wygodę. Może to wynikać z przyzwyczajeń, budowy ciała, ale też indywidualnych preferencji. U nas istnieje możliwość wyboru nie tylko materiału, z którego wykonany jest materac, ale też jego rozmiaru, czy stopnia twardości. Prezentujemy materace 130x140 cm miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najmłodszym użytkownik polecamy raczej materace miękkie, ponieważ parametr ten powinno się wybierać w oparciu o wagę ciała. Na Sweetsen.pl samodzielnie wybieracie też Państwo wysokość materaca 105x140 cm, którą można dostosować do łóżka lub względów wygody. Warto zoptymalizować materac i dopasować do swoich potrzeb.

Dbałość o najwyższa jakość materaców 140x140 cm

Bardzo zależy nam na Państwa zadowoleniu, a przede wszystkim, komforcie snu i wypoczynku. Dlatego każdy materac 100x140 cm wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia. Produkt wysyłamy maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych. W dbałości o jego żywotność i funkcjonalność, materac przewożony jest zawsze na płasko. Jego zrolowanie może naszym zdaniem uszkodzić poszczególne elementy, na przykład sprężyny. Jeśli materac nie spełni państwa oczekiwań, można go do nas odesłać w ciągu trzydziestu dni. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie wyboru modelu materaca zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy dopasować właściwy produkt.