UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 140x140 cm do łóżka

Wysoka jakość materacy 140x140 cm, szybka realizacja zamówienia, wysyłka na płasko. Dbamy o każdy szczegół. Klienci dokonując u nas zakupu, mogą być pewni, że odczują pełny komfort i wygodę. Zapraszamy do zakupu.

Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroką gamę materaców dziecięcych. Dostępne są u nas wysokiej jakości materace 140x140 cm, które wybierane są nie tylko do mieszkań, ale też do hoteli, czy żłobków. Rozmiar materaca zapewnia komfort i wygodę podczas wypoczynku. Sami produkujemy dostępne w sklepie materace, wykorzystując przy tym tylko surowce pierwszego gatunku. Zapewniamy materace sprężynowe Multipocket, materace kieszeniowe, bonellowe, kokosowe, piankowe, lateksowe, czy termoelastyczne. Każdy model ma nieco inne właściwości i w inny sposób reaguje na kontakt z ciałem dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Jak dopasować materac 140x140 cm do potrzeb dziecka?

Warto pamiętać o tym, że każdy z nas nieco inaczej postrzega wygodę. Może to wynikać z przyzwyczajeń, budowy ciała, ale też indywidualnych preferencji. U nas istnieje możliwość wyboru nie tylko materiału, z którego wykonany jest materac, ale też jego rozmiaru, czy stopnia twardości. Prezentujemy materace 130x140 cm miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najmłodszym użytkownik polecamy raczej materace miękkie, ponieważ parametr ten powinno się wybierać w oparciu o wagę ciała. Na Sweetsen.pl samodzielnie wybieracie też Państwo wysokość materaca 105x140 cm, którą można dostosować do łóżka lub względów wygody. Warto zoptymalizować materac i dopasować do swoich potrzeb.

Dbałość o najwyższa jakość materaców 140x140 cm

Bardzo zależy nam na Państwa zadowoleniu, a przede wszystkim, komforcie snu i wypoczynku. Dlatego każdy materac 100x140 cm wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia. Produkt wysyłamy maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych. W dbałości o jego żywotność i funkcjonalność, materac przewożony jest zawsze na płasko. Jego zrolowanie może naszym zdaniem uszkodzić poszczególne elementy, na przykład sprężyny. Jeśli materac nie spełni państwa oczekiwań, można go do nas odesłać w ciągu trzydziestu dni. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie wyboru modelu materaca zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy dopasować właściwy produkt.