Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 135x150 cm do łóżka

Z naszej oferty wybierzesz materac 135x150 cm spośród kilku wariantów twardości i konstrukcji. Możesz wybrać pokrowiec pikowany bądź niepikowany. Każdy model dostarczymy do Ciebie bez zginania czy rolowania, taki materac możesz użytkować od razu.

Prezentujemy wysokiej jakości materace 135x150 cm, które w sam raz nadają się do pokoju dziecięcego. Prezentujemy produkty wykonane przez nas z surowców najwyższej jakości. Dostępne są na przykład materace sprężynowe kieszeniowe, bonellowe, profilowane, kokosowe, lateksowe, piankowe i termoelastyczne. Prezentujemy równieżmaterace nawierzchniowe. Taki produkt idealnie odmieni zużyty już materac 120x150 cm i sprawi, że stanie się wygodny i w pełni bezpieczny.

Dopasuj materac 135x150 cm do swoich potrzeb

U nas istnieje możliwość zoptymalizowania wybranego materaca 115x150 cm i dopasowania go do własnych potrzeb. Prezentujemy produkty w różnych stopniach twardości – od miękkich po bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do wagi ciała i wzrostu. Umożliwiamy też zamówienie materaca w dowolnie wybranym rozmiarze. Nasze materace 135x150 cm wysyłane są zawsze na płasko w pozycji na boku, ponieważ ich rolowanie może szkodzić sprężynom lub innym elementom konstrukcyjnym. Zachęcamy do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!