• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 135x150 cm do łóżka

Z naszej oferty wybierzesz materac 135x150 cm spośród kilku wariantów twardości i konstrukcji. Możesz wybrać pokrowiec pikowany bądź niepikowany. Każdy model dostarczymy do Ciebie bez zginania czy rolowania, taki materac możesz użytkować od razu.

Prezentujemy wysokiej jakości materace 135x150 cm, które w sam raz nadają się do pokoju dziecięcego. Prezentujemy produkty wykonane przez nas z surowców najwyższej jakości. Dostępne są na przykład materace sprężynowe kieszeniowe, bonellowe, profilowane, kokosowe, lateksowe, piankowe i termoelastyczne. Prezentujemy równieżmaterace nawierzchniowe. Taki produkt idealnie odmieni zużyty już materac 120x150 cm i sprawi, że stanie się wygodny i w pełni bezpieczny.

Dopasuj materac 135x150 cm do swoich potrzeb

U nas istnieje możliwość zoptymalizowania wybranego materaca 115x150 cm i dopasowania go do własnych potrzeb. Prezentujemy produkty w różnych stopniach twardości – od miękkich po bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do wagi ciała i wzrostu. Umożliwiamy też zamówienie materaca w dowolnie wybranym rozmiarze. Nasze materace 135x150 cm wysyłane są zawsze na płasko w pozycji na boku, ponieważ ich rolowanie może szkodzić sprężynom lub innym elementom konstrukcyjnym. Zachęcamy do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!