UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 130x220cm do łóżka

Samodzielne zaprojektowanie materaca może wydawać się trudnym zadaniem – zwłaszcza z uwagi na ogromną różnorodność dostępnych technologii produkcyjnych i materiałów. Umożliwiamy nie tylko wykonanie indywidualnego projektu na materac 130x220 cm i jego wykonanie według spersonalizowanych wytycznych klienta. Jako producent z ogromnym doświadczeniem w branży udostępniamy również bazę gotowych już rozwiązań, które zostały na przestrzeni ostatnich lat przetestowane przez tysiące klientów i sprawdzone pod wieloma kątami – a przede wszystkim funkcjonalności i trwałości. Wystarczy wskazać preferowane wymiary na materac kokosowy bądź lateksowy – a to oznacza przede wszystkim wybranie długości, szerokości i wysokości danego modelu. Te pierwsze i podstawowe kroki pozwalają na bardzo szybkie przefiltrowanie wyników i wstępną selekcję dostępnych możliwości.

Materac 130x220 cm do gotowego wnętrza

Jeśli klient posiada już stelaż łóżka bądź konkretną przestrzeń do zagospodarowania w sypialni lub pokoju gościnnym – przeważnie dużo łatwiej jest wskazać konkretne wymiary na materac 120x220 cm. W przypadku osób dopiero robiących rozeznanie w rynku materaców przejrzenie dostępnych i najczęściej wybieranych pozycji lub posortowanie wyników wyświetlania według ceny produktu – może pomóc uzyskać podstawową wiedzę na temat różnorodnych atrybutów poszczególnych technologii.

Wybór producenta materaca

Sklep Sweetsen.pl jest odpowiednim miejscem do poszukiwania wymarzonego materaca 125x220 cm  również z tego powodu, że umożliwia wykonanie, zaprojektowanie czy wykonanie materacy tzw. „piątek”, a więc z parametrami długości/szerokości zakończonymi na 5 centymetrów. To otwiera drogę do bardziej nietypowych aranżacji czy używania łóżek o nietypowych rozmiarach i niecodziennych gabarytach. Konsultanci sklepu są gotowi do wsparcia klienta w procesie samodzielnego projektowania, podczas którego wskazuje się nie tylko wymiary na materac 140x220 cm, ale również materiały na wypełnienie czy poszycie zewnętrzne albo technologię sprężyn. Produkt końcowy objęty jest oczywiście gwarancją, a z uwagi na zakup internetowy każdemu klientowi przysługuje prawo do zwrotu zamówionego modelu.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni