• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 130x220cm do łóżka

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy 130x220 cm. Szeroki wybór materacy umożliwi dopasować nie tyko rozmiar, lecz także stopień twardości do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie cztery stopnie twardości.

Samodzielne zaprojektowanie materaca może wydawać się trudnym zadaniem – zwłaszcza z uwagi na ogromną różnorodność dostępnych technologii produkcyjnych i materiałów. Umożliwiamy nie tylko wykonanie indywidualnego projektu na materac 130x220 cm i jego wykonanie według spersonalizowanych wytycznych klienta. Jako producent z ogromnym doświadczeniem w branży udostępniamy również bazę gotowych już rozwiązań, które zostały na przestrzeni ostatnich lat przetestowane przez tysiące klientów i sprawdzone pod wieloma kątami – a przede wszystkim funkcjonalności i trwałości. Wystarczy wskazać preferowane wymiary na materac kokosowy bądź lateksowy – a to oznacza przede wszystkim wybranie długości, szerokości i wysokości danego modelu. Te pierwsze i podstawowe kroki pozwalają na bardzo szybkie przefiltrowanie wyników i wstępną selekcję dostępnych możliwości.

Materac 130x220 cm do gotowego wnętrza

Jeśli klient posiada już stelaż łóżka bądź konkretną przestrzeń do zagospodarowania w sypialni lub pokoju gościnnym – przeważnie dużo łatwiej jest wskazać konkretne wymiary na materac 120x220 cm. W przypadku osób dopiero robiących rozeznanie w rynku materaców przejrzenie dostępnych i najczęściej wybieranych pozycji lub posortowanie wyników wyświetlania według ceny produktu – może pomóc uzyskać podstawową wiedzę na temat różnorodnych atrybutów poszczególnych technologii.

Wybór producenta materaca

Sklep Sweetsen.pl jest odpowiednim miejscem do poszukiwania wymarzonego materaca 125x220 cm  również z tego powodu, że umożliwia wykonanie, zaprojektowanie czy wykonanie materacy tzw. „piątek”, a więc z parametrami długości/szerokości zakończonymi na 5 centymetrów. To otwiera drogę do bardziej nietypowych aranżacji czy używania łóżek o nietypowych rozmiarach i niecodziennych gabarytach. Konsultanci sklepu są gotowi do wsparcia klienta w procesie samodzielnego projektowania, podczas którego wskazuje się nie tylko wymiary na materac 140x220 cm, ale również materiały na wypełnienie czy poszycie zewnętrzne albo technologię sprężyn. Produkt końcowy objęty jest oczywiście gwarancją, a z uwagi na zakup internetowy każdemu klientowi przysługuje prawo do zwrotu zamówionego modelu.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023