UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 130x210cm do łóżka

Znajdziesz u nas materac 130x210 cm dla każdego. Nie znasz się na materacach? Nie szkodzi, skorzystaj z naszej porady. Doradzimy twardość i konstrukcję - mamy materace piankowe i sprężynowe. Pokrowiec do wyboru według gustu i potrzeb. Zapraszamy.

Nasz sklep dysponuje bardzo bogatym asortymentem materaców 130x210 cm i w innym rozmiarach. Oferujemy materace z różnych materiałów, ponieważ każdy z nich ma nieco inne cechy i inaczej współpracuje z ciałem użytkownika. Zależy nam na pełnej satysfakcji wszystkich klientów. Znajdziecie u nas Państwo nowoczesne materace 130x210 cm kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, kokosowe, lateksowe, z pianki termoelastycznej, czy dwustronne. Zawsze starannie dobieramy surowce pierwszego gatunku, aby materac był nie tylko wygodny i bezpieczny, ale także trwały i wytrzymały. Zakup dobrego materaca warto naszym zdaniem potraktować jako inwestycję na długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami na Sweetsen.pl!

Szeroka gama materaców wysokiej jakości

Sami produkujemy wszystkie dostępne materace, dlatego klient decyduje o tym, jakie parametry będzie miał jego produkt. Udostępniamy materace 60x210 cm do wąskich łóżek dziecięcych, materace 95x210 cm do łóżek jednoosobowych dla osób dorosłych, czy też materace 170x210 cm dla par. W przypadku każdego materaca można wybrać dowolny stopień jego twardości. Zachęcamy, aby zawsze korzystać z naszych opisów i parametr ten dostosować do swojego ciała. Dostępne są tu materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet materace bardzo twarde. Warto też dopasować wysokość materaca do łóżka i własnej wygody.

Materac 130x210 cm na lata

Gwarantujemy trwałość i solidne wykonanie wszystkich materaców. Produkcję rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta, aby zawsze wysyłać produkt fabrycznie nowy. Wszystkie materace 130x210 cm zawsze wysyłamy w płaskiej pozycji. Naszym zdaniem rolowanie może mieć bowiem negatywny wpływ na późniejsze funkcjonowanie materaca, na przykład w przypadku materaców sprężynowych. Produkty objęte są dwuletnią gwarancją i można je do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy do kontaktu z nami w razie wątpliwości i do udanych zakupów na Sweetsen.pl!