• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowce na materace 130x185 cm

Jak zapewnić właściwą higienę podczas snu? Warto wykorzystać w tym celu pokrowce na materac 130x185 cm, które posiadamy w swojej ofercie. Do wyboru kilka modeli, w tym jeden niepikowany i jeden w nietypowym, grafitowym kolorze o nazwie Żakard.

Na Sweetsen.pl prezentujemy wysokiej jakości pokrowce na materace 130x185 cm, które produkujemy przy użyciu tylko najlepszych surowców. Można u nas znaleźć produkty wykonane z jerseyu, poliestru, żakardu i innych tkanin. Każdy pokrowiec na materac 130x185 cm jest wykonany z dbałością o szczegóły i może być stosowany przez alergików. Model grafitowy pokrowca jest odporny na zabrudzenia oraz plamy, nie chłonie wilgoci z kolei materiał typu Bamboo dedykowane jest osobom bardziej potliwym. Wyposażamy nasze produkty w wygodny zamek błyskawiczny w kształcie litery L, aby ich zakładanie i zdejmowanie było dziecinnie proste. Wszystkie dostępne u nas pokrowce na materace 130x185 cm można prać w domowych warunkach w temperaturze 40 stopni.

Pokrowce na materace 130x185 cm na zamówienie

Każdy pokrowiec na materac 135x185 cm powstaje na indywidualne zamówienie, dlatego nie przewidujemy możliwości zwrotu tego typu produktów. Udostępniamy pokrowce w wersji pikowanej i niepikowanej. Prezentujemy także model w kolorze grafitowym, na którym nie widać żadnych plam. Nasze pokrowce na materace 130x185 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją. W razie problemów z wymierzeniem pokrowca, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością Państwu doradzą. Sprawdź również nasz dział z materacami, gdzie bez problemu znajdziesz dla siebie materace 130x185 cm.