UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 130x180cm do łóżka

Oferujemy cztery stopnie twardości materacy 130x180 cm. Od H1 czyli miękkich, po H4 czyli bardzo twarde. Każdy miłośnik wygodnego snu znajdzie u nas swój idealny produkt. Tworzymy materace wysokiej jakości, trwałe i komfortowe.

W naszym sklepie oferujemy bardzo nowoczesne materace 130x180 cm, które sprawdzają się w warunkach domowych, jak również w komercyjnych, na przykład hotelach i pensjonatach. Sami jesteśmy producentem dostępnych u nas materaców, dlatego gwarantujemy ich wysoką jakość. Wybieramy tylko najlepszego gatunku surowce i z nich wykonujemy nasze materace 130x180 cm opierając się na specyfikacji klienta. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym na Sweetsen.pl.

Materace we wszystkich rozmiarach

U nas każdy klient sam wybiera rozmiar swojego materaca. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Zapewniamy na przykład materace 65x180 cm do wąskich łóżek dla jednej osoby, materace 120x180 cm oraz bardzo szerokie i komfortowe materace 180x180 cm. Kolejnym krokiem jest wybór wysokości materaca i stopnia jego twardości. Udostępniamy zarówno materace miękkie, jak i materace twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do masy swojego ciała i wzrostu. Ważne są także preferencje i indywidualne przyzwyczajenia. Dla osób niezdecydowanych posiadamy materace o średnim stopniu twardości, a nawet materace dwustronne. Te ostatnie to dobre rozwiązanie dla par śpiących razem.

Materace 130x180 cm z różnych materiałów

W naszym sklepie można znaleźć tylko rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne i bezpieczne. Nasze materace są trwałe i wytrzymałe. Gwarantujemy ich wysoką żywotność. Każdy materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia i gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Materac 130x180 cm zawsze przewożony jest na płasko, aby rolowanie nie uszkodziło jego poszczególnych elementów. Produkt objęty jest naszą dwuletnią gwarancją. Można go również zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy do tego, aby wybrać u nas idealnie dopasowany materac 130x180 cm, który będzie zapewniał właściwe podparcie dla kręgosłupa i sprawi, że organizm będzie się lepiej i szybciej regenerował. Jesteśmy pewni, że nasze materace to doskonała oferta.