UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 23:59 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 23:59 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 130x180cm do łóżka

Oferujemy cztery stopnie twardości materacy 130x180 cm. Od H1 czyli miękkich, po H4 czyli bardzo twarde. Każdy miłośnik wygodnego snu znajdzie u nas swój idealny produkt. Tworzymy materace wysokiej jakości, trwałe i komfortowe.

W naszym sklepie oferujemy bardzo nowoczesne materace 130x180 cm, które sprawdzają się w warunkach domowych, jak również w komercyjnych, na przykład hotelach i pensjonatach. Sami jesteśmy producentem dostępnych u nas materaców, dlatego gwarantujemy ich wysoką jakość. Wybieramy tylko najlepszego gatunku surowce i z nich wykonujemy nasze materace 130x180 cm opierając się na specyfikacji klienta. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym na Sweetsen.pl.

Materace we wszystkich rozmiarach

U nas każdy klient sam wybiera rozmiar swojego materaca. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Zapewniamy na przykład materace 65x180 cm do wąskich łóżek dla jednej osoby, materace 120x180 cm oraz bardzo szerokie i komfortowe materace 180x180 cm. Kolejnym krokiem jest wybór wysokości materaca i stopnia jego twardości. Udostępniamy zarówno materace miękkie, jak i materace twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do masy swojego ciała i wzrostu. Ważne są także preferencje i indywidualne przyzwyczajenia. Dla osób niezdecydowanych posiadamy materace o średnim stopniu twardości, a nawet materace dwustronne. Te ostatnie to dobre rozwiązanie dla par śpiących razem.

Materace 130x180 cm z różnych materiałów

W naszym sklepie można znaleźć tylko rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne i bezpieczne. Nasze materace są trwałe i wytrzymałe. Gwarantujemy ich wysoką żywotność. Każdy materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia i gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Materac 130x180 cm zawsze przewożony jest na płasko, aby rolowanie nie uszkodziło jego poszczególnych elementów. Produkt objęty jest naszą dwuletnią gwarancją. Można go również zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy do tego, aby wybrać u nas idealnie dopasowany materac 130x180 cm, który będzie zapewniał właściwe podparcie dla kręgosłupa i sprawi, że organizm będzie się lepiej i szybciej regenerował. Jesteśmy pewni, że nasze materace to doskonała oferta.