• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 130x160 cm do łóżka

Mamy w ofercie materac 130x160 cm idealny dla Ciebie. Model piankowy to dobry wybór dla malucha, a z kokosem, trawą morską czy końskim włosiem idealny dla osoby ciężkiej. Lateks z kolei jest bardzo wygodny i sprężysty. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Obecnie coraz więcej firm rywalizuje ze sobą o klienta poprzez Internet, co stwarza możliwość do zaprezentowania się firmom małym, lokalnym i bez większego doświadczenia. Na stronie sweetsen.pl przedstawiamy wyłącznie własne produkty, a za naszymi materacami 130x160 cm stoi wieloletnie doświadczenie i ogromny, nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny, dzięki któremu możemy jednocześnie obsługiwać zaawansowane zlecenia masowe od klientów firmowych jak i spersonalizowane zamówienia od klientów indywidualnych w korzystniejszych cenach. Dlatego też zachęcamy do dokładnej analizy już gotowych propozycji na materace bonellowe, kieszeniowe czy lateksowe oraz ewentualne skorzystanie z możliwości samodzielnego zaprojektowania danego modelu. W tym drugim wypadku klient może oczywiście liczyć na kompleksową pomoc naszych doświadczonych, profesjonalnych doradców.

Które materace 130x160 cm polecamy szczególnie

Wybór materaców na naszych stronach jest ogromny, a dodatkowo umożliwiamy Państwu całkowicie samodzielne zaprojektowanie od A do Z swojego wymarzonego materaca 135x160 cm według całkowicie indywidualnego przepisu. Efektem jest funkcjonalny, a przede wszystkim trwały materac sypialniany, na który dodatkowo udzielamy dwuletniej gwarancji. Klientom, którzy zdecydują się wybrać jedną z gotowych już propozycji na materac 120x160 cm jak i tym, którzy zdecydują się na samodzielne stworzenie modelu dla siebie, polecamy szczególnie takie rozwiązania jak innowacyjne materace Multipocket czy też zastosowanie pianki termoelastycznej. Sięgnięcie po nie z miejsca podnosi komfort i funkcjonalność zamówionego materaca.

Jak dbać o materac 130x160 cm?

Decydując się na zakup nowoczesnego materaca z naszej oferty, mają Państwo pewność, że wszystkie modele wykonane zostały z odpowiednio dopasowanych, sprawdzonych materiałów. Utrzymanie naszych materaców 140x160 cm w czystości jest względnie łatwe, dzięki dodatkowym impregnatom powłok zewnętrznych, a jego przewietrzenie i wentylacja nie wymaga szczególnie ciężkiej pracy. Przy właściwej konserwacji i użytkowaniu naszych materaców, gwarantują one komfortowy wypoczynek nocny oraz dzienny przez wiele lat.