UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 130x160 cm do łóżka

Mamy w ofercie materac 130x160 cm idealny dla Ciebie. Model piankowy to dobry wybór dla malucha, a z kokosem, trawą morską czy końskim włosiem idealny dla osoby ciężkiej. Lateks z kolei jest bardzo wygodny i sprężysty. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Obecnie coraz więcej firm rywalizuje ze sobą o klienta poprzez Internet, co stwarza możliwość do zaprezentowania się firmom małym, lokalnym i bez większego doświadczenia. Na stronie sweetsen.pl przedstawiamy wyłącznie własne produkty, a za naszymi materacami 130x160 cm stoi wieloletnie doświadczenie i ogromny, nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny, dzięki któremu możemy jednocześnie obsługiwać zaawansowane zlecenia masowe od klientów firmowych jak i spersonalizowane zamówienia od klientów indywidualnych w korzystniejszych cenach. Dlatego też zachęcamy do dokładnej analizy już gotowych propozycji na materace bonellowe, kieszeniowe czy lateksowe oraz ewentualne skorzystanie z możliwości samodzielnego zaprojektowania danego modelu. W tym drugim wypadku klient może oczywiście liczyć na kompleksową pomoc naszych doświadczonych, profesjonalnych doradców.

Które materace 130x160 cm polecamy szczególnie

Wybór materaców na naszych stronach jest ogromny, a dodatkowo umożliwiamy Państwu całkowicie samodzielne zaprojektowanie od A do Z swojego wymarzonego materaca 135x160 cm według całkowicie indywidualnego przepisu. Efektem jest funkcjonalny, a przede wszystkim trwały materac sypialniany, na który dodatkowo udzielamy dwuletniej gwarancji. Klientom, którzy zdecydują się wybrać jedną z gotowych już propozycji na materac 120x160 cm jak i tym, którzy zdecydują się na samodzielne stworzenie modelu dla siebie, polecamy szczególnie takie rozwiązania jak innowacyjne materace Multipocket czy też zastosowanie pianki termoelastycznej. Sięgnięcie po nie z miejsca podnosi komfort i funkcjonalność zamówionego materaca.

Jak dbać o materac 130x160 cm?

Decydując się na zakup nowoczesnego materaca z naszej oferty, mają Państwo pewność, że wszystkie modele wykonane zostały z odpowiednio dopasowanych, sprawdzonych materiałów. Utrzymanie naszych materaców 140x160 cm w czystości jest względnie łatwe, dzięki dodatkowym impregnatom powłok zewnętrznych, a jego przewietrzenie i wentylacja nie wymaga szczególnie ciężkiej pracy. Przy właściwej konserwacji i użytkowaniu naszych materaców, gwarantują one komfortowy wypoczynek nocny oraz dzienny przez wiele lat.