Materac do spania 130x140 cm do łóżka

Jeżeli poszukują Państwo wygodnego i bezpiecznego materaca dziecięcego, na pewno odnajdą go Państwo właśnie w naszej ofercie. W asortymencie sklepu Sweetsen.pl posiadamy komfortowe materace 130x140 cm, które sami produkujemy w oparciu o materiały najwyższej jakości. Starannie dobieramy poszczególne surowce, a materace wykonujemy w oparciu o zamówienie. Każdy klient otrzymuje więc materac nowy fabrycznie, który gotowy jest w ciągu dwóch dni. Udostępniamy materace 105x140 cm sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe, profilowane i dwustronne. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszymi produktami.

Materac 130x140 cm, który spełnia potrzeby użytkownika

Nie wolno zapominać o tym, jak ważną rolę pełni sen w naszym życiu. Dzięki niemu regenerujemy się i jesteśmy w stanie funkcjonować dobrze w ciągu dnia. Dla dzieci sen to jedna z najważniejszych potrzeb i poświęcają mu znacznie więcej czasu niż my, dorośli. U nas dostępne są materace 120x140 cm wykonane według technologii, które pozwalają na zachowanie zdrowia i bezpieczeństwa snu. Kręgosłup ma zawsze zapewnione właściwe podparcie, a jego mięśni mają możliwość rozluźniania się. Klient sam wybiera stopień twardości swojego materaca. Oferujemy zarówno materace miękkie i średnio twarde, jak i materace twarde oraz bardzo twarde. W przypadku dzieci dobrym rozwiązaniem są raczej materace miękkie, ponieważ parametr ten należy dopasować do masy ciała użytkownika.

Trwałość i solidne wykonanie materaców 130x140 cm

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, gwarantujemy wysoką żywotność naszych materaców. Każdy z nich przygotowujemy w solidny sposób, z dbałością o najmniejszy szczegół. Zależy nam na tym, aby wybrany model materaca 100x140 cm spełniał wszystkie Państwa oczekiwania i był idealnym produktem dla dziecka. W dbałości o stan dostarczanego produktu, każdy materac 130x140 cm transportujemy w pozycji na płasko. Naszym zdaniem powszechne rolowanie materaców może mieć dla nich bardzo negatywne skutki. Przede wszystkim, istnieje możliwość uszkodzenia struktury sprężyn w materacach sprężynowych oraz bonellowych.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni