UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 130x140 cm do łóżka

Najwyższa jakość materacy, uzyskana dzięki wykorzystaniu odpowiednio wysokich gatunkowo surowców. Ważny jest również wkład sprężynowy, używany do budowy materaca 130x140 cm. To sprężyny tworzą stabilne punkty podparcia dla naszego kręgosłupa.

Jeżeli poszukują Państwo wygodnego i bezpiecznego materaca dziecięcego, na pewno odnajdą go Państwo właśnie w naszej ofercie. W asortymencie sklepu Sweetsen.pl posiadamy komfortowe materace 130x140 cm, które sami produkujemy w oparciu o materiały najwyższej jakości. Starannie dobieramy poszczególne surowce, a materace wykonujemy w oparciu o zamówienie. Każdy klient otrzymuje więc materac nowy fabrycznie, który gotowy jest w ciągu dwóch dni. Udostępniamy materace 105x140 cm sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe, profilowane i dwustronne. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszymi produktami.

Materac 130x140 cm, który spełnia potrzeby użytkownika

Nie wolno zapominać o tym, jak ważną rolę pełni sen w naszym życiu. Dzięki niemu regenerujemy się i jesteśmy w stanie funkcjonować dobrze w ciągu dnia. Dla dzieci sen to jedna z najważniejszych potrzeb i poświęcają mu znacznie więcej czasu niż my, dorośli. U nas dostępne są materace 120x140 cm wykonane według technologii, które pozwalają na zachowanie zdrowia i bezpieczeństwa snu. Kręgosłup ma zawsze zapewnione właściwe podparcie, a jego mięśni mają możliwość rozluźniania się. Klient sam wybiera stopień twardości swojego materaca. Oferujemy zarówno materace miękkie i średnio twarde, jak i materace twarde oraz bardzo twarde. W przypadku dzieci dobrym rozwiązaniem są raczej materace miękkie, ponieważ parametr ten należy dopasować do masy ciała użytkownika.

Trwałość i solidne wykonanie materaców 130x140 cm

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, gwarantujemy wysoką żywotność naszych materaców. Każdy z nich przygotowujemy w solidny sposób, z dbałością o najmniejszy szczegół. Zależy nam na tym, aby wybrany model materaca 100x140 cm spełniał wszystkie Państwa oczekiwania i był idealnym produktem dla dziecka. W dbałości o stan dostarczanego produktu, każdy materac 130x140 cm transportujemy w pozycji na płasko. Naszym zdaniem powszechne rolowanie materaców może mieć dla nich bardzo negatywne skutki. Przede wszystkim, istnieje możliwość uszkodzenia struktury sprężyn w materacach sprężynowych oraz bonellowych.