UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 130x130 cm do łóżka

Wiemy, jak ważny jest sen dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów materacy 130x130 cm. Dobierz odpowiedni według wagi i preferencji. Dzięki szeroko rozwiniętej ofercie, każdy znajdzie odpowiedni produkt.

Decydując się na wybór materaca dziecięcego, warto rozważyć zakup produktu o jak największym rozmiarze, ponieważ posłuży maluchowi długo, a jednocześnie zapewni mu właściwy komfort snu. Wspaniałym rozwiązaniem są dostępne u nas wygodne materace 130x130 cm, które gwarantują bezpieczny i zdrowy sen. Oferujemy bogaty asortyment modeli, z których każdy wykonany jest na indywidualne zamówienie klienta. Udostępniamy materace lateksowe, piankowe, termo elastyczne, kokosowe, bonellowe, sprężynowe i dwustronne. Zachęcamy też do zapoznania się z materacami nawierzchniowymi, które poprawią komfort snu. Serdecznie zapraszamy do zrobienia udanych zakupów na Sweetsen.pl!

Jaki materac 130x130 cm wybrać do pokoju dziecięcego?

Kluczowym czynnikiem powinno być zawsze bezpieczeństwo maluszka, jak również jego wygoda. Wszystkie nasze materace są zdrowe, ale też higieniczne i wytrzymałe. Umożliwiamy wybór stopnia twardości, aby produkt idealnie dopasować do konkretnych potrzeb. W przypadku małych dzieci polecamy raczej materace miękkie, ponieważ ich masa ciała nie wywiera dużego nacisku na powierzchnię materaca 130x130 cm. Istnieje też opcja wyboru wysokości wybranego materaca. Każdy produkt przygotowujemy już po otrzymaniu zamówienia od klienta, aby otrzymywał materac nowy fabrycznie. Gotowy materac wysyłany jest przez nas na płasko, ponieważ rolowanie może szkodzić jego strukturze i poszczególnym elementom konstrukcyjnym. Wszystkie materace objęte są u nas dwuletnią gwarancją i można je zwrócić w ciągu trzydziestu dni, jeśli tylko nie spełniają wymagań.

Najwygodniejsze materace dla małych dzieci

Ponieważ sami produkujemy materace dostępne na Sweetsen.pl, jesteśmy w stanie wykonać produkt w wybranym przez Państwa rozmiarze. Oferujemy na przykład materace 115x130 cm do szerokich łóżek, materace 80x130 cm w klasycznym rozmiarze łóżka dziecięcego i małe materace 60x130 cm przeznaczone do łóżeczek dziecięcych. W razie problemów z wyborem właściwych parametrów wybranego modelu materaca, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w podjęciu właściwej decyzji.