• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 125x235cm do łóżka

Najistotniejszym elementem każdej sypialni i każdego łóżka, jest właściwie dobrany, wygodny materac 125x235 cm. Jego zakup powinien być przemyślany i rozważony pod wieloma względami. W razie potrzeby służymy swoim doświadczeniem i poradą.

 

Jesteśmy producentem materacy, dzięki temu dajemy Ci możliwość ingerencji w wybrany przez siebie materac 125x235 cm. Możesz dowolnie modyfikować model bazowy, dopasowując go całkowicie do siebie. Wybranie dodatkowych warstw pozwoli na 100% satysfakcję i zadowolenie. Dzięki nim materac 125x235 cm zyska indywidualność. Zaprojektujesz go wspólnie z nami. Posiadamy już bardzo liczne grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy chętnie wracają do nas po więcej.

Sprawdzone materiały i najwyższa jakość materacy 125x235 cm

Przykładamy ogromną wagę do jakości wykorzystywanych przy produkcji materiałów. Sprawdzeni dostawcy to wysoka jakość surowców. Staramy się by naszematerace z trawą morską, końskim włosiem czy kokosem wykonane były z atestowanych, bezpiecznych i ekologicznych produktów. Dzięki temu są praktyczne i posiadają szereg cennych właściwości, takich jak:

-utwardzenie materaca, poprawa jego trwałości i wytrzymałości

-swobodna cyrkulacja powietrza i przewiewność materaca

-zabezpieczenie przed nadmierną potliwością i wnikaniem wilgoci do wewnątrz materaca

-zapobieganie rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów i roztoczy

 

Dodatki takie jak warstwa z trawy morskiej, kokosa lub końskiego włosia dostępne są zarówno w materacach bonellowych, kieszeniowych jak i piankowych.

Dopasuj twardość i rozmiar materaca

Jeżeli wybrałeś już najodpowiedniejszy rodzaj materaca nie zapomnij o dobraniu właściwego rozmiaru. W swojej ofercie posiadamy zarówno jednoosobowe materace 100x235 cm, odpowiednie dla szczupłej i wysokiej osoby, szersze materace 115x235 cm, a także duże, dwuosobowe materace 180x235 cm. Pamiętaj, że dokładamy wszelkich starań, aby wyprodukowane przez producenta Sweetsen.pl materace, były wizytówką wysokiej jakości, trwałości i komfortu. Dajemy Ci możliwość przetestowania materaca i zwrotu do 30 dni. Sprawdzisz czy wybrany produkt spełnia Twoje oczekiwania. Gwarantujemy, że tak właśnie będzie.

CYBER MONDAY - 10% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: cybermonday10. Na pozostałe rozmiary 6% - wpisz kod: cybermonday6