• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 120x210cm do łóżka

U nas znajdziesz model materaca odpowiedni dla Twoich potrzeb. Materac w rozmiarze 120x210 cm zostanie dostarczony bez zginania czy rolowania, możesz mieć pewność, że konstrukcja materaca będzie nienaruszona, co przełoży się na trwałość produktu.

Jako producent oferujemy Państwu materace 120x210 cm najwyższej jakości. Starannie dobieramy odpowiednie materiały, z których pieczołowicie konstruujemy oferowane produkty. Naszym zdaniem dobrze dopasowany materac to klucz do zdrowia i efektywnego wypoczynku. Każdy z nas powinien więc kierować się własnymi preferencjami i budową ciała. Zapewniamy asortyment materaców 120x210 cm wykonanych z różnego rodzaju materiałów. Dostępne są na przykład wysokiej jakości materace bonellowe, jak również Multipocket, kieszeniowe, lateksowe, z nowoczesnych pianek, czy z wypełnieniem kokosowym. Oferujemy także materace dwustronne. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na Sweetsen.pl!

Zaprojektuj materac 120x210 cm swoich marzeń

Dobry materac zapewnia kręgosłupowi równomierne podparcie i nigdzie nie wywołuje ucisków. Aby mógł spełniać swoją rolę, poza wyborem właściwego wypełnienia, trzeba też dopasować jego twardość. Udostępniamy więc materace miękkie, o średnim stopniu twardości, materace twarde i bardzo twarde. Zachęcamy, aby wybierając materac 120x210 cm kierować się w tym przypadku swoimi gabarytami, ponieważ wtedy jest on najbardziej funkcjonalny. Oczywiście, ważne jest też poczucie wygody i pełnego komfortu.

Materace na indywidualne zamówienie

Do produkcji przystępujemy zawsze po otrzymaniu zamówienia od klienta. Otrzymujecie więc Państwo produkt fabrycznie nowy. Istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru. Dysponujemy materacami 65x210 cm do bardzo wąskich łóżek, materacami 80x210 cm w dość często wybieranym rozmiarze oraz dużymi materacami 160x210 cm, które klienci zwykle wybierają do dwuosobowych sypialni. Gotowy materac jest zawsze wysyłany na płasko, ponieważ rolowanie może naszym zdaniem zaszkodzić jego poszczególnym elementom i w rezultacie funkcjonalności produktu. Każdy materac objęty jest dwuletnią gwarancją. Można go również zwrócić do sklepu w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami lub złożenia zamówienia!

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz