UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac nawierzchniowy 120x200 cm | Nakładka na materac 120x200 cm

Oferujemy materace nawierzchniowe 120x200 cm w czterech stopniach twardości i trzech poziomach wysokości od 4 do 6 cm. Nakładki są lekkie, łatwe w przechowywaniu i utrzymaniu w czystości. Mogą służyć Ci na co dzień lub tylko wtedy, gdy przyjmujesz gości.

Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroki asortyment materaców nawierzchniowych 120x200 cm, które zapewniają maksimum komfortu i wygody. Dzięki takiej nakładce można szybko i niedrogo zmienić twardość swojego materaca do spania oraz poprawić komfort snu na kanapie w salonie. Zapewniamy materace nawierzchniowe 100x200 cm wykonane przez nas przy użyciu nowoczesnych pianek, włókien kokosa oraz końskiego włosia. Sami starannie wybieramy surowce i wykorzystujemy przy produkcji tylko najnowsze technologie.

Zdrowy i komfortowy sen dzięki materacom nawierzchniowym 120x200 cm

Aby sprostać Państwa wymaganiom oferujemy nakładki o różnych stopniach twardości:

  • miękkie,
  • średnio twarde,
  • twarde,
  • bardzo twarde.

Zalecamy przy tym, aby twardość dopasować do wagi ciała i jego budowy, ponieważ wtedy materac nawierzchniowy 120x200 cm jest najbardziej funkcjonalny i zapewnia zdrowy oraz bezpieczny sen. Wszystkie nasze topery są dwustronne i posiadają warstwę włókna klimatyzującego. Można je rolować na czas przechowywania i prać w domowej pralce. Zobacz również nasze materace 120x200 cm – na pewno wybierzesz coś dla siebie.