Materac do spania 120x190cm do łóżka

Nasz sklep oferuje bogaty wybór materaców 120x190 cm chętnie wybieranych do hoteli i pensjonatów. Prezentujemy materace wysokiej jakości, które są wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie bardzo higieniczne, co ważne jest w takich miejscach. Można u nas znaleźć doskonałej klasy materace kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, piankowe, kokosowe, lateksowe, termoelastyczne, profilowane i dwustronne. Jesteśmy pewni, że bez trudu dopasować tu można odpowiednie produkty do hotelu i podobnych miejsc. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem już dziś.

Zaprojektuj idealny materac 120x190 cm do swojego hotelu

Oferowane u nas produkty można dowolnie personalizować. W przypadku hoteli najchętniej wybierane są właśnie materace sprężynowe, ponieważ cechują się dużą wytrzymałością i długą żywotnością. Istnieje możliwość wyboru właściwego stopnia twardości materaca. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Do hoteli polecamy materace 120x190 cm o średnim stopniu twardości, ponieważ sprawdzają się w przypadku największej grupy osób. Ciekawym rozwiązaniem są też materace dwustronne.

Wiele rozmiarów materacy do hoteli

W miejscach takich jak hotele i pensjonaty, niezbędne są materace o różnych rozmiarach i wysokościach. Dlatego w naszym sklepie umożliwiamy klientom wybór właściwej wielkości. Sami zajmujemy się produkcją wszystkich materaców. Oferujemy na przykład:

Wszystkie materace wykonujemy dopiero po otrzymaniu od Państwa zamówienia. Gotowy produkt transportowany jest zawsze na płasko, aby nie uszkodzić jego wewnętrznych elementów i zachować jego maksymalną funkcjonalność. Materace obejmujemy dwuletnią gwarancją i umożliwiamy ich zwrot w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni