• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 120x190cm do łóżka

Najwyższa jakość materacy, uzyskana dzięki wykorzystaniu odpowiednio wysokich gatunkowo surowców. Ważny jest również wkład sprężynowy, używany do budowy materaca 120x190 cm. To sprężyny tworzą stabilne punkty podparcia dla naszego kręgosłupa.

Nasz sklep oferuje bogaty wybór materaców 120x190 cm chętnie wybieranych do hoteli i pensjonatów. Prezentujemy materace wysokiej jakości, które są wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie bardzo higieniczne, co ważne jest w takich miejscach. Można u nas znaleźć doskonałej klasy materace kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, piankowe, kokosowe, lateksowe, termoelastyczne, profilowane i dwustronne. Jesteśmy pewni, że bez trudu dopasować tu można odpowiednie produkty do hotelu i podobnych miejsc. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem już dziś.

Zaprojektuj idealny materac 120x190 cm do swojego hotelu

Oferowane u nas produkty można dowolnie personalizować. W przypadku hoteli najchętniej wybierane są właśnie materace sprężynowe, ponieważ cechują się dużą wytrzymałością i długą żywotnością. Istnieje możliwość wyboru właściwego stopnia twardości materaca. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Do hoteli polecamy materace 120x190 cm o średnim stopniu twardości, ponieważ sprawdzają się w przypadku największej grupy osób. Ciekawym rozwiązaniem są też materace dwustronne.

Wiele rozmiarów materacy do hoteli

W miejscach takich jak hotele i pensjonaty, niezbędne są materace o różnych rozmiarach i wysokościach. Dlatego w naszym sklepie umożliwiamy klientom wybór właściwej wielkości. Sami zajmujemy się produkcją wszystkich materaców. Oferujemy na przykład:

Wszystkie materace wykonujemy dopiero po otrzymaniu od Państwa zamówienia. Gotowy produkt transportowany jest zawsze na płasko, aby nie uszkodzić jego wewnętrznych elementów i zachować jego maksymalną funkcjonalność. Materace obejmujemy dwuletnią gwarancją i umożliwiamy ich zwrot w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023