UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 23:59 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 23:59 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 120x170 cm do łóżka

Duży wybór materacy 120x170 cm. Niezależnie od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie dobrać model materaca w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom. Dostępne materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde.

Na Sweetsen.pl można znaleźć materace w różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów. Udostępniamy wysokiej jakości materace 120x170 cm, które są wytrzymałe i solidne. Najważniejszą kwestią jest jednak wygoda i komfort snu, dlatego u nas każdy klient samodzielnie wybiera poszczególne parametry wybranego materaca 120x170 cm, a my wykonujemy go na indywidualne zamówienie. Gotowy produkt wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni. Nigdy nie rolujemy materacy na czas transportu, ponieważ naszym zdaniem może mieć to negatywny wpływ na ich poszczególne elementy i zaszkodzić ich funkcjonalności. Każdy nasz produkt dostarczany jest na płasko.

Jak zoptymalizować swój materac 120x170 cm?

Każdy z nas jest inny. Inne mamy też wyobrażenia na temat wygody i komfortu. W naszym sklepie udostępniamy więc materace lateksowe, piankowe, termoelastyczne, sprężynowe, bonellowe, kokosowe i profilowane. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami poszczególnych materiałów. Po dokonaniu wyboru materiału kolejnym krokiem jest decyzja o twardości materaca. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej dopasować twardość produktu do masy ciała i wzrostu osoby śpiącej. Parom polecamy nasze materace dwustronne, które mogą posiadać dwa stopnie twardości.

Wybierz odpowiedni rozmiar materaca

Osoby mieszkające w blokach często muszą mierzyć się z problemem braku przestrzeni na duże i wygodne łóżko. Dlatego u nas istnieje możliwość wyboru dowolnej wielkości materaca. Prezentujemy na przykład materace 60x170 cm dla małych dzieci, jak również materace 115x170cm do łóżek jednoosobowych dla osób dorosłych. Parom także oferujemy szeroki wybór rozmiarów. W razie wątpliwości odnośnie dopasowania poszczególnych parametrów wybranego materaca 125x170 cm zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy zawsze radą i profesjonalną pomocą. Nasze materace objęte są dwuletnią gwarancją. Zapraszamy do udanych zakupów na Sweetsen.pl!