Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 120x160 cm do łóżka

Polecamy wybór odpowiedniego materaca 120x160 cm spośród wielu dostępnych w naszym sklepie. Posiadamy modele w różnych wariantach twardości oraz w różnej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Wąskie i krótkie łóżka to dzisiaj już nie problem ani zmartwienie dla rodzica, który musi urządzić i zaprojektować pokój dla swojego dziecka lub dzieci. Dzięki możliwości dowolnego personalizowania materaców 120x160 cm każdy klient ma dzisiaj dostęp do producenta materaców bezpośrednio przez stronę Sweetsen.pl i tutaj może dać pełen upust swojej fantazji, jeśli chodzi o zaprojektowanie adekwatnego materaca. Szeroki wachlarz już gotowych rozwiązań uwzględnia bardzo rozmaite gabaryty, począwszy od materacy 125x160 cm po materace kwadratowe o wymiarach 160x160 cm czy też najwęższe dostępne materace kokosowe 60x160 cm. Dodatkowo, w przypadku każdego wymiaru materaca konieczne jest jeszcze wskazanie pożądanej jego grubości, co w dalszej kolejności determinować będzie nie tylko masę całego materaca, ale również jego możliwości wentylujące czy amortyzujące.

Co wpływ na trwałość materaca 120x160 cm

Na trwałość materaców, a przez to ich żywotność i przydatność po wielu latach użytkowania, wpływają rozmaite czynniki. Sama masa ciała użytkownika czy jego aktywność i częste zmiany pozycji, tak samo, jak ilość godzin spędzonych na materacu 100x160 cm nie będą miały tak dużego wpływu na żywotność materaca, jeśli zastosowane w jego konstrukcji materiały będą o odpowiedniej sprężystości, elastyczności czy odporności fizykochemicznej. Najłatwiej podnieść te parametry poprzez sięgnięcie po surowce syntetyczne, a więc materiały pochodzenia przemysłowego, wyprodukowane w laboratoriach, charakteryzujące się np. niższą masą własną, a jednocześnie podwyższoną trwałością czy przepuszczalnością. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak zaprojektować i stworzyć materac 120x160 cm gwarantujący komfortowy sen.

Możliwość zaoszczędzenia na zaprojektowanym materacu 120x160 cm

Decydując się na zakup jednego z gotowych modeli materaca, klient może przy okazji nabywania całkowicie potrzebnych i uzasadnionych funkcji czy elementów, kupić również kilka dodatkowych i nieprzydatnych jemu części. Decydując się natomiast na samodzielne zaprojektowania materaca 110x160 cm, klient ma możliwość znaczącego ograniczenia niepotrzebnych kosztów i stworzenia modelu zawierającego wyłącznie to, co jest niezbędne danemu użytkownikowi. Dzięki sweetsen.pl możesz oszczędzić pieniądze i cieszyć się optymalnym wypoczynkiem dziennym oraz nocnym na wyprodukowanym przez nas materacu.