• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 120x160 cm do łóżka

Polecamy wybór odpowiedniego materaca 120x160 cm spośród wielu dostępnych w naszym sklepie. Posiadamy modele w różnych wariantach twardości oraz w różnej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Wąskie i krótkie łóżka to dzisiaj już nie problem ani zmartwienie dla rodzica, który musi urządzić i zaprojektować pokój dla swojego dziecka lub dzieci. Dzięki możliwości dowolnego personalizowania materaców 120x160 cm każdy klient ma dzisiaj dostęp do producenta materaców bezpośrednio przez stronę Sweetsen.pl i tutaj może dać pełen upust swojej fantazji, jeśli chodzi o zaprojektowanie adekwatnego materaca. Szeroki wachlarz już gotowych rozwiązań uwzględnia bardzo rozmaite gabaryty, począwszy od materacy 125x160 cm po materace kwadratowe o wymiarach 160x160 cm czy też najwęższe dostępne materace kokosowe 60x160 cm. Dodatkowo, w przypadku każdego wymiaru materaca konieczne jest jeszcze wskazanie pożądanej jego grubości, co w dalszej kolejności determinować będzie nie tylko masę całego materaca, ale również jego możliwości wentylujące czy amortyzujące.

Co wpływ na trwałość materaca 120x160 cm

Na trwałość materaców, a przez to ich żywotność i przydatność po wielu latach użytkowania, wpływają rozmaite czynniki. Sama masa ciała użytkownika czy jego aktywność i częste zmiany pozycji, tak samo, jak ilość godzin spędzonych na materacu 100x160 cm nie będą miały tak dużego wpływu na żywotność materaca, jeśli zastosowane w jego konstrukcji materiały będą o odpowiedniej sprężystości, elastyczności czy odporności fizykochemicznej. Najłatwiej podnieść te parametry poprzez sięgnięcie po surowce syntetyczne, a więc materiały pochodzenia przemysłowego, wyprodukowane w laboratoriach, charakteryzujące się np. niższą masą własną, a jednocześnie podwyższoną trwałością czy przepuszczalnością. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak zaprojektować i stworzyć materac 120x160 cm gwarantujący komfortowy sen.

Możliwość zaoszczędzenia na zaprojektowanym materacu 120x160 cm

Decydując się na zakup jednego z gotowych modeli materaca, klient może przy okazji nabywania całkowicie potrzebnych i uzasadnionych funkcji czy elementów, kupić również kilka dodatkowych i nieprzydatnych jemu części. Decydując się natomiast na samodzielne zaprojektowania materaca 110x160 cm, klient ma możliwość znaczącego ograniczenia niepotrzebnych kosztów i stworzenia modelu zawierającego wyłącznie to, co jest niezbędne danemu użytkownikowi. Dzięki sweetsen.pl możesz oszczędzić pieniądze i cieszyć się optymalnym wypoczynkiem dziennym oraz nocnym na wyprodukowanym przez nas materacu.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023