• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 120x150 cm do łóżka

Jeśli zmagasz się z wyborem odpowiedniego materaca w rozmiarze 120x150 cm dobrze trafiłeś. Oferujemy szeroką gamę materiałów, od miękkich po bardzo twarde. W ofercie wiele standardowych i nietypowych rozmiarów, pokrowce do wyboru, wszystko według potrzeb.

Na Sweetsen.pl dostępne są nowoczesne i funkcjonalne materace w wielu rozmiarach. Oferujemy materace 120x150 cm, które chętnie wybierane są przez naszych klientów. Sami produkujemy nasze materace, wykorzystując przy tym starannie wybrane surowce pierwszego gatunku. Można tu znaleźć materace sprężynowe, bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, profilowane i dwustronne. Każdy materiał zachowuje się nieco inaczej w kontakcie z ciałem ludzkim i dopasowuje się do niego w swój określony sposób. Gorąco polecamy na przykład materace 120x150 cm wykonane z pianki termoelastycznej, która mięknąc pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało, w idealny sposób dostosowują się do kształtu ciała.

Materace w różnych rozmiarach i wysokościach

Aby idealnie dopasować materac do łóżka, trzeba przede wszystkim zdecydować się na właściwy rozmiar. U nas istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze i wykonamy go w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych. Zapewniamy na przykład:

Jeżeli istnieją ku temu warunki, najlepiej zdecydować się na materac szeroki, ponieważ dodatkowa przestrzeń to również dodatkowy komfort dla użytkownika. Istnieje też możliwość wyboru wysokości materaca – od 9 cm do 28 cm.

Jaka powinna być odpowiednia twardość materaca 120x150 cm?

W naszym sklepie można też idealnie dopasować stopień twardości wybranego materaca. Oferujemy materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Parametr ten powinno się dopasować do masy ciała i wzrostu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami lub kontaktu z pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą wybrać właściwą twardość. Wszystkie materace produkujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia. Produkt gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Wysyłamy go do Państwa zawsze w pozycji na płasko, ponieważ rolowanie może szkodzić zastosowanym w materacach elementom. Życzymy udanych zakupów!