UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 120x120 cm do łóżka

Jeśli zmagasz się z wyborem odpowiedniego materaca w rozmiarze 120x120 cm dobrze trafiłeś. Oferujemy szeroką gamę materiałów, od miękkich po bardzo twarde. W ofercie wiele standardowych i nietypowych rozmiarów, pokrowce do wyboru, wszystko według potrzeb.

Nasz sklep prezentuje materace 120x120 cm wykonane z materiałów najwyższej jakości. Udostępniamy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, materace bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe, czy profilowane. Dostępne są także bardzo nowoczesne materace termoelastyczne, które same dopasowują się do kształtu ciała, dzięki czemu zapewniają mu właściwe podparcie. Taki materac najpierw ugina się pod wpływem nacisku, a następnie mięknie pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało. Jest to ciekawe rozwiązanie w przypadku materaców 110x120 cm dla najmłodszych.

Możliwość wyboru poszczególnych parametrów materaca

Każdy materac produkujemy dopiero po otrzymaniu konkretnego zamówienia. Zawsze otrzymujecie więc Państwo materac 100x120 cm fabrycznie nowy, zgodny z wymaganiami. Należy samodzielnie zdecydować o tym, jaki będzie stopień twardości materaca. My prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz twarde. Parametr dopasowuje się do wagi ciała użytkownika. Dla dziecka najlepiej więc wybrać materac 105x120 cm miękki lub średnio twardy. Dostępne są materace w wysokości od 8 do 28 cm. Zachęcamy do tego, aby maksymalnie dopasować swój materac do własnych potrzeb i preferencji. Wówczas będzie gwarantował odpowiedni sen.

Nowoczesne materace 120x120 cm do żłobków i innych placówek

Nasze produkty polecamy również wszelkiego rodzaju placówkom opiekuńczym. Dysponujemy materacami w różnych rozmiarach, które można dopasować do Państwa potrzeb. Każdy nasz materac 120x120 cm jest solidny i trwały. Obejmujemy wszystkie produkty dwuletnią gwarancją, a jeśli z jakiegoś powodu nie spełniają Państwa oczekiwań, można dokonać zwrotu w ciągu trzydziestu dni. O nasze materace dbamy także w trakcie ich transportu, zapewniając im najlepszą możliwą pozycję. Każdy materac, niezależnie od rozmiaru transportowany jest w pozycji bocznej na płasko. Nie obciążamy go ani nie rolujemy, aby nie zaszkodzić skomplikowanej konstrukcji i jej elementom. Zapraszamy do zakupów.