Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 115x220cm do łóżka

Zdrowie i wygoda podczas snu to kwestia dobrze dobranego materaca. Odpowiedni model materaca 115x220 cm poprawi komfort snu, a jednocześnie umożliwi nam zapomnieć o bezsennych nocach. Zapraszamy do zakupu.

 

Materace, prezentowane na naszych stronach to wysokiej jakości, trwałe produkty. Posiadamy bardzo szeroką ofertę rozmiarów. Materac 175x220 cm bez problemu pomieści dwie dorosłe osoby, natomiast materac 110x220 cm będzie idealny i wygodny dla jednej osoby śpiącej. Za wykonanie materaca 115x220 cm odpowiadają nasi doświadczeni pracownicy, którzy dbają o dobrą jakość i solidność wykonania.

Materac 115x220 cm jednostronny czy dwustronny?

Wśród dostępnych u nas modeli znajdziesz zarówno materace jednostronne i dwustronne. Jeżeli nie wiesz czym się różnią, postaramy się to wyjaśnić. Materace jednostronne to takie modele, w których tylko jedna stron nadaje się do użytkowania. Ich wybór polecamy osobom o mocno sprecyzowanych wymaganiach, doskonale znających swoje upodobania i pewnych wyboru. Jest to również dobre rozwiązanie dla osób chcących trochę zaoszczędzić, gdyż są to modele tańsze od tych dwustronnych. Jeżeli jednak podjęcie jednoznacznej decyzji odnośnie np. stopnia twardości lub materiałów użytych w produkcji nastręcza Ci trudności, doradzamy modele dwustronne. Dają szersze możliwości wyboru, poza tym są trwalsze i posłużą Ci dłużej, dzięki możliwości użytkowania obu stron. Powierzchnia takiego materaca nie wypracuje się zbyt szybko i nie utraci on swoich właściwości.

W razie dylematów służymy fachową poradą

Jeżeli wybór materaca 115x220 cm sprawia Ci kłopot, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Z chęcią pomogą Ci wybrać odpowiedni model, z najlepszymi parametrami, dzięki którym będziesz w pełni usatysfakcjonowany z zakupu. Doradzą zarówno przy wyborze małżeńskiego materaca 200x220 cm, dużego i wygodnego jak również dla osoby, która z nikim nie musi dzielić przestrzeni materaca 120x220 cm. Na nas zawsze możesz liczyć. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00, pod numerami tel. 531 521 231 /537 505 652 . Zapraszamy!