• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 115x155 cm do łóżka

Do wyboru materace do spania 115x155 cm piankowe, sprężynowo-kieszeniowe, bonelowe. To jaki model materaca będzie najodpowiedniejszy, zależy od preferencji i wagi osoby korzystającej z materaca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Decydując się na zakup nowego materaca 115x155 cm warto zapoznać się z naszą ofertą na Sweetsen.pl. Prezentujemy wysokiej klasy produkty, które sami wykonujemy w oparciu o surowce pierwszego gatunku. Dostępne są u nas marterace 120x155 cm sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe, kokosowe i profilowane. Gorąco polecamy nasze materace z pianki termoelastycznej, które zapewniają największy komfort i maksymalną wygodę użytkownikowi, dopasowując się do indywidualnych potrzeb jego ciała.

Materace 115x155 cm najwyższej jakości dla każdego

Gorąco zachęcamy do tego, aby dopasować twardość materaca do potrzeb własnego ciała. Oferujemy materace 130x155 cm miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do wagi i wzrostu użytkownika, ale również do przyzwyczajeń. Wszystkie nasze produkty transportujemy do Państwa na płasko, na boku. W naszej opinii rolowanie materaca może negatywnie wpłynąć na jego funkcjonalność w przyszłości. Zapraszamy do złożenia zamówienia.