UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 115x150 cm do łóżka

Polecamy wybór odpowiedniego materaca 115x150 cm spośród wielu dostępnych w naszym sklepie. Posiadamy modele w różnych wariantach twardości oraz w różnej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Na Sweetsen.pl udostępniamy wygodne i bardzo komfortowe materace 115x150 cm dla dzieci. Nasze materace są chętnie wybierane do domów, ale także do żłobków, przedszkoli oraz hoteli. Zapewniamy doskonały wybór różnego rodzaju modeli materaców 115x150 cm. Można tu znaleźć bardzo nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, w których każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszeni i działa niezależnie, materace kokosowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, profilowane i bonellowe. Zawsze starannie wybieramy surowce pierwszego gatunku i z nich wykonujemy materac na indywidualne zamówienie klienta. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym u nas asortymentem.

Najwygodniejsze materace 115x150 cm dla najmłodszych

Każdy rodzic i opiekun powinien zadbać o zdrowy i spokojny sen dziecka. Dobrze dopasowany materac 110x150 cm zapewnia podparcie dla kręgosłupa na jego całej długości i pozwala mięśniom się rozluźnić. Dba także o zachowanie właściwej pozycji ciała dziecka. Gorąco polecamy nasze materace 120x150 cm wykonane z nowoczesnej pianki termoelastycznej. Jest lekka i higieniczna, a jednocześnie idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka, reagując na wydzielane przez nie ciepło. W przypadku każdego materaca istnieje możliwość wyboru odpowiedniego stopnia twardości. Dla dzieci polecamy raczej materace miękkie i średnio twarde, ale w naszym asortymencie znajdują się też materace twarde i bardzo twarde.

Materace 115x150 cm najwyższej jakości

Bardzo zależy nam na żywotności i wytrzymałości naszych materaców. Dlatego każdy materac 115x150 cm produkujemy w oparciu o wybrane przez Państwa parametry. Gotowy produkt transportujemy wyłącznie na płasko. Rolowanie stosowane przez inne firmy może naszym zdaniem szkodzić funkcjonalności materaca i uszkodzić jego niektóre elementy, na przykład sprężyny w przypadku materacy sprężynowych lub bonellowych. Zapewniamy więc doskonałą jakość każdego wyprodukowanego materaca, który do Państwa trafi. Materac, który nie spełnia oczekiwań można do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni.