Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x240cm do łóżka

Potrzebujesz materaca 110x240 cm twardego czy miękkiego? Dla osoby dorosłej czy dla dziecka? Chcesz czuć, że zagłębiasz się w materac czy wolisz gdy powierzchnia nie jest zbyt plastyczna? Wszystkie możliwości znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy.

W sklepie sweetsen.pl oferujemy bogaty wybór materaców 110x240 cm i w innych rozmiarach. Dysponujemy produktami najwyższej jakości, które sami produkujemy w oparciu o surowce pierwszego gatunku. Zapewniamy na przykład materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe, termoplastyczne, czy profilowane. Każdy materac 115x240 cm powstaje w oparciu o indywidualne zamówienie w ciągu dwóch dni roboczych. Materace zawsze transportujemy na płasko, aby rolowanie nie zaszkodziło ich konstrukcji.

Materace 110x240 cm o różnych stopniach twardości

Każdy z nas wygodę postrzega w nieco subiektywny sposób. Najważniejszym parametrem materaca 120x240 cm jest jego twardość. U nas dostępne są materace od miękkich aż po bardzo twarde. Jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie tu optymalne rozwiązanie dla siebie. W razie problemów z dopasowaniem odpowiedniego materaca 110x240 cm zachęcamy gorąco do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Życzymy udanych zakupów.