Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x240cm do łóżka

Potrzebujesz materaca 110x240 cm twardego czy miękkiego? Dla osoby dorosłej czy dla dziecka? Chcesz czuć, że zagłębiasz się w materac czy wolisz gdy powierzchnia nie jest zbyt plastyczna? Wszystkie możliwości znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy.

W sklepie sweetsen.pl oferujemy bogaty wybór materaców 110x240 cm i w innych rozmiarach. Dysponujemy produktami najwyższej jakości, które sami produkujemy w oparciu o surowce pierwszego gatunku. Zapewniamy na przykład materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe, termoplastyczne, czy profilowane. Każdy materac 115x240 cm powstaje w oparciu o indywidualne zamówienie w ciągu dwóch dni roboczych. Materace zawsze transportujemy na płasko, aby rolowanie nie zaszkodziło ich konstrukcji.

Materace 110x240 cm o różnych stopniach twardości

Każdy z nas wygodę postrzega w nieco subiektywny sposób. Najważniejszym parametrem materaca 120x240 cm jest jego twardość. U nas dostępne są materace od miękkich aż po bardzo twarde. Jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie tu optymalne rozwiązanie dla siebie. W razie problemów z dopasowaniem odpowiedniego materaca 110x240 cm zachęcamy gorąco do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Życzymy udanych zakupów.