• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x220cm do łóżka

Duży wybór materacy 110x220 cm. Niezależnie od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie dobrać model materaca w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom. Dostępne materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde.

Nasz sklep oferuje bogaty wybór nowoczesnych materaców 110x220 cm wykonanych z różnych surowców, które są bardzo funkcjonalne i trwałe. Prezentujemy materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, lateksowe, z pianek i z wypełnieniem z kokosa. Oferujemy zarówno materace 110x220 cm jednostronne, jak i dwustronne dla pełnego komfortu naszych klientów. Sami produkujemy dostępny u nas towar, dlatego możemy zagwarantować jego wysoką jakość oraz wytrzymałość. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!

Sam wybierasz odpowiednie parametry materaca 110x220 cm

Każdy z nas ma nieco inne wymagania wobec materaca, który ma zagwarantować komfortowy i relaksujący sen. Bardzo ważne jest przede wszystkim, aby materac podpierał kręgosłup we właściwy sposób, nie wywołując przy tym żadnych niepotrzebnych ucisków. Pierwszym krokiem jest więc wybór materiału, z jakiego wykonujemy materac 110x220 cm. Następnie, można zdecydować o jego twardości. Zapewniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Zachęcamy, aby ten parametr dopasować do masy ciała użytkownika, ponieważ wtedy produkt jest najwygodniejszy i na pewno skrojony w miarę potrzeb. W razie problemów z dokonaniem wyboru prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą i doradzą.

Dopasuj materac do pomieszczenia i łóżka

Kolejną istotną kwestią jest oczywiście rozmiar materaca. Najlepiej dopasować go idealnie do łóżka. Niektórzy wolą jeden duży, podczas gdy inni preferują zastosowanie dwóch węższych materaców, które łatwiej jest im przebierać z pościeli. U nas można wybierać dowolne wymiary. Oferujemy na przykład:

Gotowych produktów nigdy nie rolujemy na czas transportu, aby nie zaszkodzić ich funkcjonalności. Istnieje możliwość zwrotu każdego materaca w ciągu trzydziestu dni. Wszystkie propozycje obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zapraszamy do udanych zakupów!