Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x210cm do łóżka

Tak, mamy dla Ciebie materac w rozmiarze 110x210 cm. Wybierz spośród szerokiej oferty materiałów i konstrukcji. Lubisz twarde materace? Mamy takie. Wolisz piankę visco, lateks? Znajdziesz u nas to wszystko. Pokrowiec też możesz wybrać.

Zapewniamy szeroką gamę materaców w różnych rozmiarach. Udostępniamy na przykład materace 110x210 cm chętnie wybierane do niewielkich sypialni jednoosobowych i pokoi nastolatków. Na Sweetsen.pl można wybierać spośród materaców 110x210 cm sprężynowych, bonellowych, lateksowych, piankowych, kokosowych i dwustronnych. Każdy z materiałów ma inne właściwości i inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem użytkownika. Wszystkie nasze produkty gwarantują jednak wygodny i w pełni komfortowy sen. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Nowoczesne materace 110x210 cm dostosowane do potrzeb

Sami jesteśmy producentem dostępnych u nas materaców, dlatego każdy klient ma możliwość wyboru wszystkich parametrów materaca. Po wyborze materiału kolejnym krokiem jest dopasowanie stopnia twardości. Prezentujemy materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej, aby twardość odpowiadała masie ciała użytkownika. Dodatkowo można też dopasować wysokość materaca. Oferujemy od 9 do 28 cm wysokości. W razie problemów z wyborem właściwego materaca 110x210 cm zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą Państwu podjąć właściwą decyzję. Materac można również zwrócić w ciągu trzydziestu dni.

Najlepszy wybór rozmiarów materaców

U nas można też wybrać dowolny rozmiar materaca, a my przygotujemy go na zamówienie. Zawsze wysyłamy do klienta produkt fabrycznie nowy, spełniający wszystkie wybrane przez niego kryteria. Oferujemy na przykład niewielkie materace 60x210 cm do łóżek dziecięcych, komfortowe i wygodne materace 125x210 cm i największe materace 210x210cm w sam raz do łóżek małżeńskich. Wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku, aby zaoferować materace z górnej półki. Każdy z nich objęty jest dwuletnią gwarancją. W trosce o zachowanie unikalnych cen materiału wypełnienia materaca, produktów nigdy nie wysyłamy zrolowanych, ponieważ naszym zdaniem może mieć to negatywny wpływ na elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do złożenia zamówienia.