Materac do spania 110x210cm do łóżka

Zapewniamy szeroką gamę materaców w różnych rozmiarach. Udostępniamy na przykład materace 110x210 cm chętnie wybierane do niewielkich sypialni jednoosobowych i pokoi nastolatków. Na Sweetsen.pl można wybierać spośród materaców 110x210 cm sprężynowych, bonellowych, lateksowych, piankowych, kokosowych i dwustronnych. Każdy z materiałów ma inne właściwości i inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem użytkownika. Wszystkie nasze produkty gwarantują jednak wygodny i w pełni komfortowy sen. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Nowoczesne materace 110x210 cm dostosowane do potrzeb

Sami jesteśmy producentem dostępnych u nas materaców, dlatego każdy klient ma możliwość wyboru wszystkich parametrów materaca. Po wyborze materiału kolejnym krokiem jest dopasowanie stopnia twardości. Prezentujemy materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej, aby twardość odpowiadała masie ciała użytkownika. Dodatkowo można też dopasować wysokość materaca. Oferujemy od 9 do 28 cm wysokości. W razie problemów z wyborem właściwego materaca 110x210 cm zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą Państwu podjąć właściwą decyzję. Materac można również zwrócić w ciągu trzydziestu dni.

Najlepszy wybór rozmiarów materaców

U nas można też wybrać dowolny rozmiar materaca, a my przygotujemy go na zamówienie. Zawsze wysyłamy do klienta produkt fabrycznie nowy, spełniający wszystkie wybrane przez niego kryteria. Oferujemy na przykład niewielkie materace 60x210 cm do łóżek dziecięcych, komfortowe i wygodne materace 125x210 cm i największe materace 210x210cm w sam raz do łóżek małżeńskich. Wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku, aby zaoferować materace z górnej półki. Każdy z nich objęty jest dwuletnią gwarancją. W trosce o zachowanie unikalnych cen materiału wypełnienia materaca, produktów nigdy nie wysyłamy zrolowanych, ponieważ naszym zdaniem może mieć to negatywny wpływ na elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni