• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 110x190cm do łóżka

Do wyboru materace do spania 110x190 cm piankowe, sprężynowo-kieszeniowe, bonelowe. To jaki model materaca będzie najodpowiedniejszy, zależy od preferencji i wagi osoby korzystającej z materaca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroka gamę nowoczesnych materaców 110x190 cm wykonanych z różnych materiałów. Sami produkujemy dostępne u nas materace, wykorzystując przy tym surowce pierwszej jakości. Bardzo zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego prezentujemy tylko materace 110x190 cm, które są wygodne i komfortowe. Istnieje możliwość dostosowania dowolnego produktu do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełnym asortymentem i złożenia zamówienia właśnie u nas.

Zaprojektuj swój materac 110x190 cm według własnych potrzeb

To bardzo ważne, aby materac dostosowany był do użytkownika. Tylko wtedy idealnie podpiera jego kręgosłup i pozwala wszystkim mięśniom się rozluźnić. U nas prezentujemy materace wykonane w różnych technologiach: Materace piankowe, kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, lateksowe, kokosowe, profilowane i dwustronne. Każdy z materiałów zachowuje się nieco inaczej i w inny sposób reaguje w kontakcie z ciałem. Zachęcamy do tego, aby stopień twardości wybranego materaca dostosować przede wszystkim do masy ciała i jego gabarytów. Udostępniamy zarówno materace miękkie i średnio twarde, jak i twarde oraz bardzo twarde. Poza ciężarem ciała istotne są też indywidualne preferencje każdego z nas.

Dostępne rozmiary materaców

Sami produkujemy wszystkie materace, które oferujemy na Sweetsen.pl. Dlatego każdy klient ma możliwość dokonania wyboru i wskazania dowolnego rozmiaru materaca. Prezentujemy na przykład materace 65x190 cm do małych łóżek dziecięcych, materace 100x190 cm do łóżek jednoosobowych dla dorosłych oraz najwygodniejsze materace 220x190 cm dla par. Nasze materace powstają dopiero po otrzymaniu szczegółowej specyfikacji od klienta. Zawsze otrzymujecie Państwo produkt nowy fabrycznie, dopasowany do Państwa potrzeb. Transportujemy je na płasko, ponieważ w naszej opinii rolowanie może mieć szkodliwy wpływ na działanie poszczególnych elementów. Materace objęte są dwuletnią gwarancją i można je zwracać w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy do zakupów na Sweetsen.pl!

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023