• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 110x180cm do łóżka

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania materacy 110x180 cm , z doskonałych materiałów i w przystępnych cenach. Nasze produkty są wygodne, komfortowe i zapewniają regeneracyjny sen. Na materacach naszej produkcji odprężysz się po ciężkim dniu.

Pomoc w dobraniu idealnego materaca pod konkretnego użytkownika może być kluczowa, jeśli w ofercie producenta znajduje się zbyt wiele propozycji, dlatego na Sweetsen.pl służymy doradztwem na każdym etapie zamówienia oraz projektowania materaca. Przez wiele lat obecności na rynku wybraliśmy kilka wariantów produkcyjnych, materiałowych i technologicznych na nasze materace 110x180 cm i dzisiaj z dumą na wszystkie produkowane przez siebie modele możemy zaproponować klientom dwuletnią gwarancję. Dodatkowo, wszystkie zamówione u nas materace 100x180 cm – bez względu na to, czy pochodzą z już gotowej, seryjnej linii produktów czy też zostaną zaprojektowane od podstaw przez klienta i spersonalizowane pod jego indywidualne potrzeby – mogą zostać zwrócone do nas przez klienta w ciągu 30 dni od dostawy. Dzięki temu wiemy, że zakupy na Sweetsen.pl muszą zakończyć się sukcesem i satysfakcją klienta.

Dlaczego warto zaprojektować własny materac 110x180 cm

Jako producent materaców Multipocket, kieszeniowych czy termoelastycznych, obsługujemy również klientów biznesowych, dla których wykonujemy zlecenia masowe i produkcję liniową. Dla tych wszystkich indywidualnych klientów, którzy mają odrobinę czasu poświęcenia, przygotowaliśmy jednak prosty w obsłudze i czytelny system do samodzielnego zaprojektowania dowolnego materaca 105x180 cm. Proces nie jest skomplikowany i zakłada jedynie wskazanie podstawowych wymiarów materaca jak jego długość, szerokość i wysokość oraz twardość materiału. Dopiero na kolejnych etapach projektowania, gdy klient wybiera spośród konkretnych wypełnień, warstw, materiałów syntetycznych lub naturalnych, mogą pojawić się pewne wątpliwości, na które zawsze chętnie odpowiedzą nasi konsultanci nasza lub strona internetowa.

Niska cena w stosunku do wysokiej jakości

Wybierając w sklepie stacjonarnym już gotowy i skrojony na potrzeby uniwersalnego odbiorcy materac 120x180 cm – istnieje duże ryzyko otrzymania produktu z licznymi niepotrzebnymi funkcjami w stosunku do potrzeb użytkownika. Taki model może również np. nie posiadać jednej oczywistej funkcji, na której powinno danemu użytkownikowi zależeć, jak chociażby pianka termoelastyczna. Dlatego decydując się na całkowicie samodzielne zaprojektowanie materaca 110x180 cm u producenta na Sweetsen.pl, płaci się wyłącznie za te surowce i taką wielkość czy twardość materaca, jaka jest klientowi faktycznie niezbędna. To najlepsza ścieżka, aby nie przepłacić i w stosunkowo konkurencyjnej cenie otrzymać maksymalnie komfortowy i jakościowy produkt.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023