UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x160 cm do łóżka

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór materacy 110x160 cm o różnych stopniach twardości, różnej konstrukcji. Produkujemy je w max 3 dni robocze i transportujemy na płasko, bez zginania czy rolowania, zapewniając najwyższą jakość.

W ofercie naszego sklepu znajduje się bogaty wybór nowoczesnych i funkcjonalnych materaców 110x160 cm. Oferujemy produkty wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Dostępne są u nas materace kokosowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, sprężynowe i bonellowe. Dla par oferujemy także praktyczne materace dwustronne, które mogą z każdej ze stron posiadać inny stopień twardości. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem na Sweetsen.pl i złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Różne rozmiary materaców dla dzieci

W naszym sklepie można znaleźć materace w różnych rozmiarach. Sami je produkujemy, dlatego zapewniamy możliwość dowolnego wyboru. Zapewniamy na przykład:

Prezentowane modele idealnie sprawdzają się nie tylko w warunkach domowych, ale również komercyjnych, na przykład w hotelach i pensjonatach. Każdy materac można zoptymalizować, wybierając na przykład stopień jego twardości. Zachęcamy, aby dopasować ten parametr do wagi ciała dziecka lub innego użytkownika.

Produkty najwyższej jakości

Wiemy, jak ważny jest sen w życiu człowieka, a przede wszystkim małego dziecka. Dlatego staramy się oferować Państwu bardzo bezpieczne i funkcjonalne produkty. Nasze materace 110x160 cm stanowią doskonałe podparcie dla kręgosłupa w odpowiednich punktach i nigdy nie wywołują ucisków, jeśli ich twardość jest dobrze dopasowana. Ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu, każdy materac 110x160 cm powstaje dopiero po otrzymaniu zamówienia. Fabrycznie nowy produkt wysyłamy w pozycji płaskiej. Nigdy nie rolujemy materaców, ponieważ naszym zdaniem taka pozycja może im szkodzić i pozbawiać je unikalnej funkcjonalności. Wszystkie produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zachęcamy serdecznie do złożenia zamówienia.