• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x160 cm do łóżka

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór materacy 110x160 cm o różnych stopniach twardości, różnej konstrukcji. Produkujemy je w max 3 dni robocze i transportujemy na płasko, bez zginania czy rolowania, zapewniając najwyższą jakość.

W ofercie naszego sklepu znajduje się bogaty wybór nowoczesnych i funkcjonalnych materaców 110x160 cm. Oferujemy produkty wykonane tylko z surowców pierwszego gatunku. Dostępne są u nas materace kokosowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, sprężynowe i bonellowe. Dla par oferujemy także praktyczne materace dwustronne, które mogą z każdej ze stron posiadać inny stopień twardości. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem na Sweetsen.pl i złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Różne rozmiary materaców dla dzieci

W naszym sklepie można znaleźć materace w różnych rozmiarach. Sami je produkujemy, dlatego zapewniamy możliwość dowolnego wyboru. Zapewniamy na przykład:

Prezentowane modele idealnie sprawdzają się nie tylko w warunkach domowych, ale również komercyjnych, na przykład w hotelach i pensjonatach. Każdy materac można zoptymalizować, wybierając na przykład stopień jego twardości. Zachęcamy, aby dopasować ten parametr do wagi ciała dziecka lub innego użytkownika.

Produkty najwyższej jakości

Wiemy, jak ważny jest sen w życiu człowieka, a przede wszystkim małego dziecka. Dlatego staramy się oferować Państwu bardzo bezpieczne i funkcjonalne produkty. Nasze materace 110x160 cm stanowią doskonałe podparcie dla kręgosłupa w odpowiednich punktach i nigdy nie wywołują ucisków, jeśli ich twardość jest dobrze dopasowana. Ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu, każdy materac 110x160 cm powstaje dopiero po otrzymaniu zamówienia. Fabrycznie nowy produkt wysyłamy w pozycji płaskiej. Nigdy nie rolujemy materaców, ponieważ naszym zdaniem taka pozycja może im szkodzić i pozbawiać je unikalnej funkcjonalności. Wszystkie produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zachęcamy serdecznie do złożenia zamówienia.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz