UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x150 cm do łóżka

Potrzebujesz materaca 110x150 cm twardego czy miękkiego? Dla osoby dorosłej czy dla dziecka? Chcesz czuć, że zagłębiasz się w materac czy wolisz gdy powierzchnia nie jest zbyt plastyczna? Wszystkie możliwości znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy.

Zakup nowego materaca warto potraktować jak inwestycję długoterminową. Dobrze dopasowany materac 110x150 cm to właściwie gwarancja zdrowego i spokojnego snu, a ten jest nam niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem materaców 110x150 cm, wykonanych z różnych materiałów. Sami zajmujemy się produkcją i gwarantujemy najwyższą jakość naszych materaców. W ofercie sklepu Sweetsen.pl znajdują się bardzo nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, tradycyjne materace bonellowe, funkcjonalne materace termoelastyczne, jak również materace piankowe i lateksowe. Wszystkie produkty są trwałe i mają długą żywotność.

Szeroki wybór rozmiarów materaców

Aby materac spełniał swoją rolę, powinien zostać dopasowany nie tylko do potrzeb użytkownika, ale również do wielkości łóżka. Udostępniamy więc materace w wielu rozmiarach, na przykład materac 80x150 cm o klasycznej szerokości, materac 95x150 cm do łóżek szerszych oraz materac 140x150 cm, który jest bardzo wygodny. Na Sweetsen.pl bez trudu dopasujecie Państwo zarówno materace do pokoi dziecięcych, jak jednoosobowe dla osób dorosłych oraz materace małżeńskie. Każdy produkt wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia, aby klient otrzymał materac nowy fabrycznie.

Optymalne dopasowanie parametrów materaca 110x150 cm

Chcąc zapewnić sobie właściwy komfort snu, trzeba przede wszystkim idealnie dopasować twardość materaca. Najlepiej kierować się podanymi przez nas przedziałami wagowymi użytkownika, ponieważ wtedy materac 110x150 cm zapewni kręgosłupowi właściwe podparcie i nie wywoła żadnych ucisków. Produkt gotowy jest do wysyłki maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych. Transportowany jest zawsze na płasko, ponieważ rolowanie może szkodzić konstrukcji materaca i jego funkcjonalności. Wszystkie materace obejmujemy również dwuletnią gwarancją. Jeśli wybrany produkt nie spełni państwa wymagań, można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy.