• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x140 cm do łóżka

Gwarantujemy, że u nas znajdziesz odpowiedni dla siebie materac 110x140 cm. Szukasz modelu dla małego dziecka? Proponujemy warianty piankowe. Szukasz czegoś dla osób dorosłych? Proponujemy wersje pocketowe czyli mocną i cichą konstrukcję.

W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę materaców 110x140 cm oraz innych modeli przeznaczonych dla dzieci. Wielkości te sprawdzają się w pokojach dziecięcych, jak również w żłobkach, przedszkolach, czy hotelach. Zapewniamy najwyższą jakość naszych materacy 110x140 cm, ponieważ sami zajmujemy się ich produkcją. Starannie wybieramy poszczególne surowce i przygotowujemy z nich produkt na indywidualne zamówienie klienta. To Państwo wybierają poszczególne parametry materaca, a my gotowy produkt wysyłamy już w ciągu dwóch dni roboczych. Jeśli nie spełnia on oczekiwań, można go do nas odesłać w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem materacy na Sweetsen.pl.

Nowoczesne i funkcjonalne materace 110x140 cm

Wybierając nowy materac, warto zdecydować się na produkt z górnej półki, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb konkretnego użytkownika, a w tym przypadku dziecka. U nas prezentujemy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe, profilowane i dwustronne. Zależy nam na tym, aby każdy klient miał możliwość wyboru idealnego materaca 80x140 cm dla swojej pociechy. Istnieje możliwość wyboru stopnia twardości, który należy dostosować do wagi ciała dziecka. W przypadku najmłodszych klientów zalecamy raczej materace miękkie i średnio twarde. Udostępniamy też materace twarde i bardzo twarde.

Najlepsze warunki snu

Dobry materac 95x140cm wspiera kręgosłup i rozkłada równomiernie jego ciężar. Prezentujemy na przykład materace wykonane z pianki termoelastycznej. Ugina się ona pod wpływem ciężaru ciała, a następnie reaguje na jego ciepłotę i mięknie we właściwych miejscach. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac 100x140 cm dosłownie otula użytkownika i daje mu maksimum komfortu. Nasze materace transportujemy tylko i wyłącznie na płasko. Nigdy nie rolujemy ich, ponieważ może to naszym zdaniem źle wpływać na ich strukturę i uszkodzić poszczególne elementy, na przykład zastosowane sprężyny.

CYBER MONDAY - 10% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: cybermonday10. Na pozostałe rozmiary 6% - wpisz kod: cybermonday6