Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x140 cm do łóżka

Gwarantujemy, że u nas znajdziesz odpowiedni dla siebie materac 110x140 cm. Szukasz modelu dla małego dziecka? Proponujemy warianty piankowe. Szukasz czegoś dla osób dorosłych? Proponujemy wersje pocketowe czyli mocną i cichą konstrukcję.

W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę materaców 110x140 cm oraz innych modeli przeznaczonych dla dzieci. Wielkości te sprawdzają się w pokojach dziecięcych, jak również w żłobkach, przedszkolach, czy hotelach. Zapewniamy najwyższą jakość naszych materacy 110x140 cm, ponieważ sami zajmujemy się ich produkcją. Starannie wybieramy poszczególne surowce i przygotowujemy z nich produkt na indywidualne zamówienie klienta. To Państwo wybierają poszczególne parametry materaca, a my gotowy produkt wysyłamy już w ciągu dwóch dni roboczych. Jeśli nie spełnia on oczekiwań, można go do nas odesłać w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem materacy na Sweetsen.pl.

Nowoczesne i funkcjonalne materace 110x140 cm

Wybierając nowy materac, warto zdecydować się na produkt z górnej półki, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb konkretnego użytkownika, a w tym przypadku dziecka. U nas prezentujemy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe, profilowane i dwustronne. Zależy nam na tym, aby każdy klient miał możliwość wyboru idealnego materaca 80x140 cm dla swojej pociechy. Istnieje możliwość wyboru stopnia twardości, który należy dostosować do wagi ciała dziecka. W przypadku najmłodszych klientów zalecamy raczej materace miękkie i średnio twarde. Udostępniamy też materace twarde i bardzo twarde.

Najlepsze warunki snu

Dobry materac 95x140cm wspiera kręgosłup i rozkłada równomiernie jego ciężar. Prezentujemy na przykład materace wykonane z pianki termoelastycznej. Ugina się ona pod wpływem ciężaru ciała, a następnie reaguje na jego ciepłotę i mięknie we właściwych miejscach. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac 100x140 cm dosłownie otula użytkownika i daje mu maksimum komfortu. Nasze materace transportujemy tylko i wyłącznie na płasko. Nigdy nie rolujemy ich, ponieważ może to naszym zdaniem źle wpływać na ich strukturę i uszkodzić poszczególne elementy, na przykład zastosowane sprężyny.