• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 110x130 cm do łóżka

Materac który posiadasz nie spełnia oczekiwań? To czas, by wybrać materac 110x130 cm, który będzie dopasowany do potrzeb. Jednocześnie zadba o kręgosłup i umożliwi pełny relaks. Poprawi także komfort snu.

Rodzice dzieci w każdym wieku powinni szczególnie zadbać o ich zdrowy i efektywny sen. Maluchy wiele godzin w ciągu dnia przesypiają, dlatego tak ważny jest wybór dobrej jakości materaca 110x130 cm. W naszym sklepie udostępniamy bogaty asortyment materaców dziecięcych, które wykonane są z najlepszych materiałów. Sami produkujemy dostępne u nas materace 110x130 cm, dlatego możemy zapewnić o ich wysokiej jakości, trwałości i funkcjonalności. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia właśnie na Sweetsen.pl!

Materace dziecięce we wszystkich rozmiarach

U nas klient sam decyduje o poszczególnych parametrach materaca. Zachęcamy do tego, aby wybierać jak największe rozmiary, ponieważ nie tylko wystarczają dzieciom na dłużej, ale też dają dodatkową przestrzeń do komfortowego wypoczynku. Oferujemy na przykład:

Dodatkowo istnieje też możliwość wyboru wysokości materaca i stopnia jego twardości. Dla najmłodszych polecamy głównie materace miękkie i średnio twarde, ale w ofercie posiadamy też materace twarde, a nawet bardzo twarde we wszystkich rozmiarach.

Jaki model materaca 110x130 cm wybrać do pokoju dziecięcego?

Nasze materace 110x130 cm produkujemy z surowców pierwszego gatunku, co gwarantuje ich trwałość oraz wytrzymałość. Prezentujemy funkcjonalne materace termoelastyczne, które wspaniale sprawdzają się w przypadku dzieci. Taki materac dostosowuje się do nacisku małego ciała i delikatnie ugina oraz mięknie pod wpływem ciepła wydzielanego przez dziecko, zapewniając mu idealne otulenie. Udostępniamy też materace piankowe, lateksowe, kokosowe, profilowane oraz sprężynowe. Każdy materac 110x130 cm wykonujemy na indywidualne zamówienie i wysyłamy do klienta produkt nowy fabrycznie. Materace transportowane są na płasko, a nie w formie zrolowanej, aby nie zaszkodzić ich poszczególnym elementom konstrukcyjnym. Jeżeli materac nie spełni Państwa oczekiwań, można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni.

CYBER MONDAY - 10% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: cybermonday10. Na pozostałe rozmiary 6% - wpisz kod: cybermonday6