UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 100x225cm do łóżka

Prezentujemy dla Państwa funkcjonalne i bardzo wytrzymałe materace 100x225 cm wykonane przez nas z surowców najwyższej jakości. Sami starannie je dobieramy, aby zaproponować materac 90x225 cm spełniający wszystkie Państwa oczekiwania. Dostępne są u nas między innymi:

  • materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket,
  • materace bonellowe,
  • materace kokosowe,
  • materace lateksowe i piankowe oraz inne modele.

Każdy z surowców cechuje się swoimi własnymi właściwościami, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami poszczególnych materaców 115x225 cm. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu Państwo odpowiedni produkt dla siebie.

Optymalizacja materaca 100x225 cm

 Na sweetsen.pl każdy klient sam dopasowuje materac do swoich potrzeb i przyzwyczajeń. Oferujemy zarówno materace miękkie, jak i materace średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Zalecamy, aby ten parametr dopasować zawsze do wagi ciała użytkownika. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru i wysokości produktu. Każdy materac 100x225 cm wysyłamy do Państwa na płako, ponieważ rolowanie jest naszym zdaniem niekorzystne dla struktury i poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Zapraszamy!

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni