UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac nawierzchniowy 100x200 cm | Nakładka na materac 100x200 cm

Nakładając materac nawierzchniowy 100x200 cm z powodzeniem wyrównasz nierówności zarówno na materacu, jak i na rozkładanej sofie. Takie zastosowanie nakładki ma jeszcze inne zalety. Można nią zmienić stopień twardości, a dodatkowo zadbać o czystość.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą materaców nawierzchniowych 100x200 cm, które zapewniają wygodę i maksymalny komfort podczas snu. Nakładki są w stanie odmienić jakość snu na starszym materacu, który jest nadal funkcjonalny, ale nie odpowiada nam na przykład jego twardość. Na Sweetsen.pl udostępniamy materace nawierzchniowe 90x200 cm w różnych stopniach twardości, aby użytkownik miał możliwość dopasowania produktu do swoich preferencji, jak również budowy ciała.

Wygoda i funkcjonalność – materace nawierzchniowe 100x200 cm

Nasze nakładki na materace są bardzo praktyczne. Można z nich korzystać dwustronnie. Posiadają warstwę owaty, a wypełnienie stanowią bardzo nowoczesne pianki – w zależności od stopnia twardości połączone na przykład z włóknem kokosowym lub końskim włosiem. Wszystkie materace nawierzchniowe 100x200 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją i umożliwiamy ich zwrot w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie. Zobacz również nasze materace 100x200 cm – na pewno wybierzesz coś dla siebie.