• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 100x200cm do łóżka

Najwyższa jakość materacy, uzyskana dzięki wykorzystaniu odpowiednio wysokich gatunkowo surowców. Ważny jest również wkład sprężynowy, używany do budowy materaca 100x200 cm. To sprężyny tworzą stabilne punkty podparcia dla naszego kręgosłupa.

Wydawać by się mogło, że materac jednoosobowy nie może być wygodny. Nic bardziej mylnego. W ofercie naszego sklepu posiadamy najwyższej jakości materace 100x200 cm, które zapewniają odpowiedni komfort i przestrzeń. Na takim materacu wyśpi się nawet osoba o większych gabarytach. Oferujemy różnego rodzaju materace wykonane z surowców pierwszego gatunku, aby zapewnić ich trwałość i wytrzymałość. Można u nas znaleźć materace piankowe, kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, lateksowe, kokosowe i dwustronne. Każdy z nich zapewnia doskonałe warunki do snu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na Sweetsen.pl!

Materac 100x200 cm zaprojektowany na indywidualne zamówienie

Sami produkujemy materace, dlatego można u nas wybrać ich poszczególne parametry. Dzięki temu, materac jest zoptymalizowany pod potrzeby użytkownika. Każdy z nas nieco inaczej wyobraża sobie wygodę podczas snu, więc warto pomyśleć o takim rozwiązaniu. W naszym sklepie prezentujemy materace o różnych stopniach twardości – od miękkich po bardzo twarde. Można też samodzielnie wybrać rozmiar i zdecydować się na przykład na materac 105x200 cm lub mały i kompaktowy materac 60x200 cm, który zmieści się do każdego pomieszczenia. Oczywiście, do wyboru jest też wysokość materaca.

Jak dopasować materac do swoich potrzeb?

Naszym zdaniem zakup nowego materaca należy zawsze traktować jak inwestycję w swoje zdrowie i komfort. Sen to bardzo ważna potrzeba życiowa i niekiedy w łóżku spędzamy nawet jedną trzecią swojego czasu w ciągu doby. Dopasowanie materaca 100x200 cm to bardzo indywidualna kwestia, ponieważ każdy będzie co innego rozumiał pod pojęciem wygody. Jedni preferują materace twarde, a inni wolą się w swoich zatapiać. Na pewno parametr ten trzeba dopasować do masy ciała i wzrostu. Poza tym, całkiem inaczej zachowa się materac 120x200 cm z pianki termoelastycznej i materac sprężynowy kieszeniowy. Każdy z surowców ma nieco inną funkcjonalność. Zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie!

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023