• Parametry
  • Materac do spania 100x180 cm do łóżka

Wiemy, jak ważny jest sen dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów materacy 100x180 cm. Dobierz odpowiedni według wagi i preferencji. Dzięki szeroko rozwiniętej ofercie, każdy znajdzie odpowiedni produkt.

Jaki materac 100x180 cm wybrać?

Kolejne rozwiązania materiałowe i postęp w tworzeniu nowych, innowacyjnych sztucznych materiałów konstrukcyjnych – całkowicie odmieniły rzeczywistość producentów, także materaców. Oferowane przez nas na stronie Sweetsen.pl materace 100x180 cm znacznie podniosły komfort materacy na przestrzeni ostatniej dekady właśnie za sprawą znacznego urozmaicenia materiałów konstrukcyjnych. W miejsce niegdyś kosztownych pojawiły się jeszcze nowsze, skuteczniejsze syntetyczne zamienniki, które jak lateks czy pianka termoelastyczna pozwoliły na zaprezentowanie w tej samej cenie jeszcze lepszych rozwiązań. Produkowane przez nas modele materaców 90x180 cm mogły więc stać się jednocześnie lżejsze, bardziej odporne na uszkodzenia czy zaplamienie, skuteczniej wentylowane, elastyczne czy po prostu bardziej trwałe – za jednym zamachem, dzięki zastąpieniu jednego materiału drugim.

Nowe pomysły na materace 100x180 cm dla każdego

Zawsze gdy na rynku pojawiają się nowe materace termoelastyczne czy Multipocket, te ich nieco starsze wersje technologiczne natychmiast zostają skorygowane cenowo przez rynek, popyt na nie zaczyna spadać, więc dla klienta jest to świetny moment na nabycie w niższej cenie modelu wychodzącego powoli z produkcji. Z kolei dla klienta poszukującego zawsze najlepszych rozwiązań i oczekującego produktów z kategorii premium, wejście nowej technologii czy materiału jest doskonałą okazją do tego, aby przetestować na sobie samym wyższy komfort oferowany przez sypialniane materace 105x180 cm.

Kiedy sięgnąć po nowy materac 100x180 cm

Nowe rozwiązania materiałowe i konstrukcyjne pojawiają się na rynku zdecydowanie częściej, aniżeli pojawia się potrzeba wymiany materaca 90x180 cm. Zwłaszcza jeśli poprzedni zakupiony model nadal jest sprawny i gwarantuje komfortowy oraz zdrowy sen – wymiana takiego modelu jest zbędnym kosztem. Po nowy materac warto sięgnąć jednak zawsze wtedy, gdy zaczyna podpowiadać to sam organizm i ciało użytkownika. Bóle mięśni, kręgosłupa, głowy, uczucie niewyspania czy problemy z koncentracją i zasypianiem wieczornym – to tylko pierwsze z długiej listy objawów, które mogą podpowiadać, że obecny materac nie jest już korzystny dla zdrowia użytkownika.

Zamów komfortowy materac 100x180 cm!
Wyśpij się na wygodnym materacu i już nigdy nie budź się w nocy

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz