UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 100x170 cm do łóżka

Śpiąc spędzamy 1/3 doby w łóżku. Dlatego warto dobrać model materaca 100x170 cm tak, by podnieść komfort snu. Najistotniejsze jest podparcie dla kręgosłupa. Wkład sprężynowy pełni rolę podpory i stwarza bezpieczną powierzchnię do spania. Zapraszamy.

Projektowanie materaca sypialnianego wcale nie musi być tajemną wiedzą ani wiązać się z koniecznością poznawania zaawansowanych terminów konstrukcyjnych. Za sprawą łatwego w obsłudze i bardzo czytelnego interfejsu strony Sweetsen.pl nasi klienci mają unikalną możliwość samodzielnego zaprojektowania materaca 100x170 cm według własnych specyfikacji, w kilka minut. Przepis na gwarantujący satysfakcję materac zakłada bowiem przede wszystkim korzystanie z dobrych materiałów i sprawdzonych metod produkcyjnych – a my jako producent dajemy Państwu dostęp wyłącznie do nich. Na każdy etapie projektowania materaca 105x170 cm nasi doradcy służą pomocą i wskazówkami, a także podpowiadają, jak dopasować chociażby wymiary łóżka do masy ciała i wzrostu użytkownika.

Własny materac 100x170 cm dzięki Sweetsen.pl

Po wybraniu oczywistych parametrów jak długość, szerokość i wysokość materaca kieszeniowego czy moletowego, klient proszony jest o wybranie takich danych jak materiał izolujący, rodzaj pokrowca czy też twardość materaca. Resztą zajmujemy się my jako producent i efektem końcowym jest gotowy materac na indywidualne zamówienie klienta, zmodyfikowany według jego potrzeb – wysyłany na wskazany adres zazwyczaj w ciągu dwóch dni roboczych. Po takie rozwiązanie warto sięgnąć nie po to, aby pochwalić się całkowicie indywidualnie przygotowanym produktem na zamówienie, lecz dla uzyskania maksymalnie komfortowych warunków snu oraz wypoczynku dziennego.

Co gwarantuje dopasowany materac 100x170 cm

Idealnie dopasowany materac 110x170 cm to nie tylko łatwość zastosowania rozmaitych rozwiązań aranżacyjnych czy dekoracyjnych do wnętrza. Dopasowanie materaca rozumiane powinno być nie jako jego dopasowanie do otaczającej przestrzeni czy wielkości pomieszczenia, ale jako dopasowanie do użytkownika pod względem jego potrzeb snu i wypoczynku w trakcie dnia. Aby uzyskać taki materac 90x170 cm, koniecznie zdecydować trzeba się na samodzielny projekt, unikając za wszelką cenę już gotowych, liniowych rozwiązań dostępnych w sieciowych sklepach. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, chętnie podpowiemy krok po kroku, jak stworzyć perfekcyjnie dopasowany materac.