• Parametry
  • Materac do spania 100x160 cm do łóżka

Oferujemy cztery stopnie twardości materacy 100x160 cm. Od H1 czyli miękkich, po H4 czyli bardzo twarde. Każdy miłośnik wygodnego snu znajdzie u nas swój idealny produkt. Tworzymy materace wysokiej jakości, trwałe i komfortowe.

Jaki materac 100x160 cm wybrać?

Nawet niewielkich rozmiarów materac może zapewnić komfortowy i spokojny sen, jeśli zostanie dobrze dopasowany do potrzeb użytkownika. U nas dostępne są wysokiej jakości materace 100x160 cm wykonane z różnych materiałów. Oferujemy bogaty wybór, ponieważ zależy nam na maksymalnym zadowoleniu klientów z otrzymywanych produktów. Sami wykonujemy dostępne u nas materace 105x160 cm, opierając się tylko o surowce pierwszego gatunku. Możemy więc zagwarantować trwałość i długą żywotność wszystkich naszych produktów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem na Sweetsen.pl.

Jak wybrać poszczególne parametry materaca 100x160 cm?

U nas klient sam decyduje o tym, jaki będzie jego materac. Może wybierać spośród materaców bonellowych, sprężynowych kieszeniowych, lateksowych, piankowych, termoelastycznych, profilowanych i kokosowych. Zapewniamy także materace dwustronne, które są dobrym rozwiązaniem w przypadku par śpiących razem. Aby idealnie dopasować materac 120x160 cm, trzeba też wybrać stopień jego twardości. Na Sweetsen.pl udostępniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i twarde. Najlepiej kierować się naszymi opisami, które uwzględniają przede wszystkim masę ciała osoby śpiącej na materacu. Oczywiście, pod uwagę trzeba wziąć też swoje wieloletnie przyzwyczajenia i odczucie wygody.

Szeroka gama materaców 100x160 cm

Wszystkie prezentowane w sklepie modele są bardzo funkcjonalne. Każdy z materiałów zachowuje się nieco inaczej i w inny sposób podpiera kręgosłup, co warto wziąć pod uwagę. Wszystkie materace 130x160 cm produkujemy na indywidualne zamówienie i wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Jeśli materac nie spełnia Państwa oczekiwań, można go nas odesłać w ciągu trzydziestu dni. Nasze produkty transportujemy tylko na płasko, ponieważ ich rolowanie w naszej opinii może szkodzić poszczególnym elementom konstrukcyjnym, na przykład sprężynom. Obejmujemy nasze materace dwuletnią gwarancją. Zachęcamy do zakupów oraz kontaktu z naszymi doradcami.

Zamów komfortowy materac 100x160 cm!
Wyśpij się na wygodnym materacu i już nigdy nie budź się w nocy

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz