UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 100x160 cm do łóżka

Oferujemy cztery stopnie twardości materacy 100x160 cm. Od H1 czyli miękkich, po H4 czyli bardzo twarde. Każdy miłośnik wygodnego snu znajdzie u nas swój idealny produkt. Tworzymy materace wysokiej jakości, trwałe i komfortowe.

Nawet niewielkich rozmiarów materac może zapewnić komfortowy i spokojny sen, jeśli zostanie dobrze dopasowany do potrzeb użytkownika. U nas dostępne są wysokiej jakości materace 100x160 cm wykonane z różnych materiałów. Oferujemy bogaty wybór, ponieważ zależy nam na maksymalnym zadowoleniu klientów z otrzymywanych produktów. Sami wykonujemy dostępne u nas materace 105x160 cm, opierając się tylko o surowce pierwszego gatunku. Możemy więc zagwarantować trwałość i długą żywotność wszystkich naszych produktów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem na Sweetsen.pl.

Jak wybrać poszczególne parametry materaca 100x160 cm?

U nas klient sam decyduje o tym, jaki będzie jego materac. Może wybierać spośród materaców bonellowych, sprężynowych kieszeniowych, lateksowych, piankowych, termoelastycznych, profilowanych i kokosowych. Zapewniamy także materace dwustronne, które są dobrym rozwiązaniem w przypadku par śpiących razem. Aby idealnie dopasować materac 120x160 cm, trzeba też wybrać stopień jego twardości. Na Sweetsen.pl udostępniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i twarde. Najlepiej kierować się naszymi opisami, które uwzględniają przede wszystkim masę ciała osoby śpiącej na materacu. Oczywiście, pod uwagę trzeba wziąć też swoje wieloletnie przyzwyczajenia i odczucie wygody.

Szeroka gama materaców 100x160 cm

Wszystkie prezentowane w sklepie modele są bardzo funkcjonalne. Każdy z materiałów zachowuje się nieco inaczej i w inny sposób podpiera kręgosłup, co warto wziąć pod uwagę. Wszystkie materace 130x160 cm produkujemy na indywidualne zamówienie i wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Jeśli materac nie spełnia Państwa oczekiwań, można go nas odesłać w ciągu trzydziestu dni. Nasze produkty transportujemy tylko na płasko, ponieważ ich rolowanie w naszej opinii może szkodzić poszczególnym elementom konstrukcyjnym, na przykład sprężynom. Obejmujemy nasze materace dwuletnią gwarancją. Zachęcamy do zakupów oraz kontaktu z naszymi doradcami.