UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 100x150 cm do łóżka

Istotny wpływ na regenerujący sen, który zapewni Ci chęci do działania każdego dnia, ma odpowiednio dobrany materac 100x150 cm. Właściwa twardość i przewiewność materaca, zapewnią podparcie ciała na całej jego długości i niezbędną higienę.

Materace sypialniane o długości półtora metra to świetny wybór do pokoju dziecięcego lub pokoju nastolatka, ale same wymiary materaca to tylko najbardziej podstawowe parametry, które mówią o danym modelu. Aby cieszyć się dobrze dopasowanym i jakościowym materacem 100x150 cm nie można się jednak ograniczać tylko i wyłącznie do wybrania długości, szerokości i grubości danego materaca. O sukcesie wyboru i komfortowym śnie nocnym decyduje nie rozmiar materaca, a jego wykonanie z odpowiednią starannością- zarówno na poziomie konstrukcyjnymi i inżynieryjnym, gdzie każde rozłożenie i nastawienie sprężyny może mieć znaczenie, jak i na poziomie materiałowym, gdzie wprowadzanie nowych syntetycznych surowców do konstrukcji materaca 105x150 cm pozwala poprawić jego określone cechy jak sprężystość, termoprzewodzenie czy wentylacja.

Materac 100x150 cm, który przetrwa wiele lat

Dla klienta indywidualnego żywotność materaca kieszeniowego ma na pewno duże znaczenie, zwłaszcza jeśli w jeden model niekiedy zainwestować trzeba nawet około 1000 złotych. Dlatego zrozumiałym jest, że dokonując takiej inwestycji, każdy użytkownik liczy na całkowicie komfortowy sen i pełen wypoczynek, ale także trwałość danego materaca 120x150 cm, który nie będzie wymagał wymiany już po dwóch latach od jego odbioru. Jako producent stawiający sobie za cel utrzymanie najwyższego standardu obsługi klienta, udzielamy na wszystkie swoje produkty dwuletniej gwarancji – mając jednak pewność, że nie będzie ona potrzebna.

Materace 100x150 cm dla prowadzących działalność

Jeszcze bardziej na trwałości i niezmniejszającej się funkcjonalności na przestrzeni lat, zależeć musi klientom prowadzącym działalność gospodarczą polegającą na udostępnianiu miejsc noclegowych. Żywotność i odporność materaców 110x150 cm w przypadku prowadzenia hostelu, hotelu, motelu czy schroniska turystycznego, domu weselnego czy pensjonatu agroturystycznego – może w skali roku zagwarantować kolosalne oszczędności budżetowe. Warto rozważyć współpracę z nami jako doświadczonym producentem, który bez zbędnej zwłoki jest w stanie wykonać każde zamówienie masowe.